Підшкірні ін'єкції у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти
Внутрішньовенні ін’єкції 150 грн
П/ш ін'єкції (без шприців та ліків) 30 грн

Підшкірні ін'єкції застосовуються для більш швидкої дії лікарських препаратів, адже підшкірно-жировий шар забезпечений кровоносними судинами.

Підшкірні ін'єкції вводяться в такі місця:

• передні і бічні відділи живота;
  • зовнішня поверхня стегна, плеча;
  • ділянки між і під лопатками;
  • бокова сторона черевної стінки;
  • нижня частина пахвової ділянки;
  • зовнішній верхній квадрант сідниці;
  • ділянка дельтоподібного м'яза.

Забороняється робити ін'єкції в місця попередніх ін'єкцій, якщо там наявні набряклості та ущільнення.

Підготовчі процедури

Особливих підготовчих процедур не потрібно.

Підшкірні ін'єкції

Спочатку необхідно вимити руки, одягнути стерильні рукавички та обробити місце майбутнього введення ін'єкції двома ватними кульками зі спиртом (спочатку велику ділянку, потім — саме місце ін'єкції).

Лівою рукою піднімають складку шкіри і біля її основи правою рукою вколюють голку на 1,5 см під кутом 45 градусів. Після того, як голка пройшла в підшкірну клітковину, вводять рідину, натискаючи на поршень шприца. Місце укола змащують йодом.

Якщо в шприці невеликий пухирець повітря, то вводити ліки треба повільно та залишити невелику кількість разом із бульбашкою повітря в шприці.

Показання та протипоказання

Лише лікар визначає необхідність призначення підшкірних ін'єкції.

Протипоказання:

• ураження шкіри і підшкірно-жирової клітковини в місці ін'єкцій;
  • атрофія м'язової тканини.

Наслідки

При порушенні правил асептики можливі інфільтрат, абсцес, сепсис, сироватковий гепатит, СНІД, флегмони.

Неправильна техніка виконання призводить до повітряної або медикаментозної емболії, алергічних реакцій, некрозу тканин, гематом, поломки голки. Якщо ламається голка, її негайно потрібно витягти за виступаючий кінець. Якщо вона знаходиться глибоко, її видаляють оперативно. Не слід намагатися видавити голку, оскільки це, зазвичай, ще більш занурює її в глибину тканин.

Неправильний вибір місця ін'єкції тягне за собою некроз та емболію судин, періостит, параліч нервів, неврит.

Знайдено 10 клінік

Андрій
Проходив щорічне комплексне обстеження. Інформацію надали доступно, все дуже оперативно.
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Ірина
Чудова клініка, пройшла повне обстеження організму та отримала кваліфіковані консультації лікарів. Однозначно рекомендую!
Вже вдруге звертаюся до лікаря Борисовського. Лікар професіонал своєї справи.Справді ,мою проблему вирішив за один сеанс.І також синові допоміг.Рекомендую!
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • П/ш ін'єкції (без шприців та ліків) 30
ІВР
8,3
Львів пр-т Червоної Калини, 72
р.Сихівський
Інститут вертебрології і реабілітації у Львові — медичний заклад, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань спини і суглобів. У клініці ведуть прийом вертебрологи, ортопеди, травматологи, неврологи і реабілітологи. У процесі лікування використовуються ефективні європейські методики і висококласне обладнання.
  • Внутрішньовенні ін’єкції 150
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
5,3
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
  • Підшкірна ін’єкція 50
Працює з
Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00
5,2
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн
  • Підшкірні ін'єкції 50
ЛЦ Виктория
5,2
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
3,7
Львів вул. Володимира Великого,10 В
р.Франківський
ЗБІЛЬШИМО КІЛЬКІСТЬ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ РАЗОМ. Ми – колектив досвідчених медиків, з досвідом роботи в медицині більше 20 років. Втілюємо наш професійний досвід в сфері приватної медицини. Напрямки, педставлені у нас: пульмонологія, неврологія, рефлексотерапія, загальна педіатрія.
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
  • Ін´єкції підшкірні, в/шк 60