Виклик медичної сестри додому у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти
Виклик медичної сестри додому (в межах міста) 800 грн

Виклик медичної сестри додому — це послуги спеціаліста широкого профілю, який виконає низку медичних процедур у комфортних для пацієнта умовах.

Показання для виклику медсестри додому:

• гостре та раптове погіршення стану здоров’я;
  • поява висипів на тілі без видимих причин;
  • інфекційні захворювання до закінчення інкубаційного періоду;
  • важкі хронічні захворювання;
  • неможливість пересування хворого;
  • нагляд за вагітними та породіллями;
  • патронаж важкохворих;
  • захворювання дітей віком до 3 років;
  • інвалідність.

Протипоказання для виїзду медсестри на місце проживання пацієнта:

• стан алкогольного сп’яніння, що супроводжується агресивною поведінкою;
  • відмова пацієнта приймати медичну допомогу за сприянням родичів.

Підготовка до прибуття медичної сестри полягає у дотриманні загальних правил гігієни тіла.

Медсестра надає такі послуги:

• взяття матеріалу для проведення копрограми;
  • забір бактеріологічного посіву із ран, носових ходів тощо;
  • підшкірні ін’єкції;
  • перев’язка ран;
  • промивання шлунка;
  • встановлення крапельниці;
  • визначення рівня цукру в крові та наявність ацетонемічного синдрому;
  • внутрішньом’язові, внутрішньовенні ін’єкції;
  • миття хворого;
  • догляд за пацієнтом.

Медична сестра може приходити не лише у випадку всіляких захворювань, але і з метою профілактичного огляду. Особливо це актуально для молодих батьків, які народили першу дитину.

Викликати медсестру можна у таких випадках:

• первинне медичне спостереження за малюком після виписки з пологового будинку;
  • надання консультації щодо догляду за немовлям;
  • регулярні відвідини маленького пацієнта для проведення простих обстежень: вимір зросту, ваги, об’єму голови та грудної клітини.
9,0
Знайдено 3 клініки

Софія
Чудова клініка та фахові лікарі.
30 ноября '-1 г.
8,6
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків.
  • Виклик медичної сестри додому (в межах міста) 800
Сб: 08:00-20:00
3,7
Львів вул. Володимира Великого,10 В
р.Франківський
ЗБІЛЬШИМО КІЛЬКІСТЬ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ РАЗОМ. Ми – колектив досвідчених медиків, з досвідом роботи в медицині більше 20 років. Втілюємо наш професійний досвід в сфері приватної медицини. Напрямки, педставлені у нас: пульмонологія, неврологія, рефлексотерапія, загальна педіатрія.
Сб: 08:00-15:00
3,7
Львів вул. Драгана, 9
р.Сихівський
Клініка сімейної медицини BEHEALTHY - це мережа багатопрофільних сімейних клінік. До ваших послуг представлений широкий спектр медичних послуг, аналізів та щеплення для дорослих і дітей. Кожен пацієнт отримує персональний підхід, що дуже важливо, особливо при взаємодії з дітьми молодшого віку.
  • Виклик медичної сестри (по місту Луцьк) 300
  • Виклик медичної сестри за місто Луцьк (ціна за 1 км) 20