Гастростомія у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи

Гастростомія ― це паліативне хірургічне втручання, яке полягає в створенні зовнішнього свища шлунка для годування хворого при непрохідності стравоходу на тлі його рубцевої деформації чи пухлинного ураження, а також для вилучення цього відділу травної трубки. Крім того, гастростомія застосовується як підготовчий етап до пластики стравоходу чи кардії та до великих операцій на горлі або на стравоході.

Підготовчі процедури

Перед гастростомією лікар проведе чи призначить:

• збір анамнезу;
  • медичний огляд;
  • оцінку здатності ковтання;
  • аналізи крові й сечі;
  • рентген черевної порожнини;
  • ендоскопічне дослідження.

Гастростомія

На сьогодні існує більше ста різних модифікацій гастростомії. Частина методів передбачає витягування передньої стінки шлунка в розріз на кшталт конуса й підшивання її до передньої стінки живота. У результаті створений канал вистилається природною слизовою оболонкою. Інші передбачають формування каналу з передньої стінки шлунка так, щоб він був вкритий серозною оболонкою та грануляційною тканиною. Іноді канал створюють, використовуючи ізольований відрізок кишки, зафіксований між шкірою живота й шлунком, або вистилають свищ зсередини шкірним епітелієм, що оточує вшитий у шлункову стінку гумовий катетер, чи викроюють із стінки шлунка клапті для утворення трубчастого свища.

Показання та протипоказання

Показання:

• поранення грудного відділу стравоходу;
  • наявність стравохідно-трахеального або стравохідно-бронхіального свища;
  • порушення прохідності стравоходу.

Протипоказання до виконання гастростомії:

• наявність виразки шлунка й 12-палої кишки;
  • сепсис, перитоніт;
  • скупчення в черевній порожнині великої кількості асцитичної рідини;
  • підвищена кровоточивість;
  • різні анатомічні дефекти, що виникли на тлі запалення, попереднього хірургічного втручання.

Наслідки

Більшість ускладнень у післяопераційному періоді пов'язана з недостатньо повноцінним герметизмом створюваної гастростоми та просочуванням унаслідок цього між стінкою шлунка і трубкою в зашиту операційну рану шлункового вмісту з подальшим її нагноєнням. Може призводити до перитоніту, появи грижі або евентрації, кровотечі, деформації шлунка, іноді смерті. Для запобігання цих важких ускладнень протягом перших днів післяопераційного періоду необхідний ретельний нагляд за операційною раною.

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.

На жаль,

за напрямком "Гастростомія" лікарень та діагностичних центрів у Львові на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
9,1
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
8,7
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10
р.Франківський
8,5
Львів вул. Личаківська, 26 (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону )
р.Личаківський
Львів вул. Личаківська, 26