Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування гастриту у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи
Послуга Ціна
Лікування хронічних гастритів 400 грн

Гастрит ― це запалення слизової оболонки шлунка різного походження. Буває гострим та хронічним, також розрізняють гастрит зі зниженою, нормальною та підвищеною кислотністю.

Як лікувати

Терапія цілком залежить від різновиду гастриту. Лікар може призначити:

  • дієту (варто не тільки ретельно слідкувати за раціоном, але й зважати на кратність прийомів їжі, відмовитись від алкоголю та нікотину);
  • промивання шлунка;
  • медикаментозне зняття болю та усунення спазмів;
  • препарати проти нудоти й блювоти;
  • антибактеріальну терапію;
  • ферментозамісну терапію;
  • регулятори кислотності.

Яку діагностику проходити

Фіброгастродуоденоендоскопія (ФГДС) ― це основний метод діагностування гастриту. Під час процедури за допомогою спеціального зонда виконують огляд слизової шлунка та біопсію (вилучення певної частини слизової для проведення подальшого аналізу). Таким чином можна вивчити характер і форму перебігу захворювання та загального стану досліджуваної ділянки. Крім цього, важливо визначити стан рН шлунка, для чого проводять рН-метрію. Для виявлення Helicobacter pylori використовується зразок частини слизової, вилученої під час ФГДС, чи кров (визначають наявність специфічних антитіл).

Наслідки

Хронічний гастрит ― це істотний фактор ризику появи виразкової хвороби, поліпів, а також злоякісних і доброякісних новоутворень. Атрофічна форма захворювання руйнує клітини слизової оболонки шлунка, що виробляють травні кислоти і ферменти, та може призвести до розвитку раку шлунка. Одне з небезпечних ускладнень гастриту — шлункова кровотеча. Порушення травної функції поступово викликає порушення роботи печінки, підшлункової залози та кишечника.

100
9,0
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Працює з 08:00-19:00
Сб: 10:00-14:00
8,5
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування хронічних гастритів от 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування хронічних гастритів от 400
Працює з 09:00-18:00