Лікування алергічного кашлю в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Многопрофильный лечебно-диагностический комплекс "Центр-В на Ющенко" существует более 16 лет, оказывает медицинские услуги по 14 направлениям.
Яна, 02 січня '17р.

Огромное спасибо Тарасу Игоревичу за его помощь! Дедушка очень доволен установленным слуховым аппаратом. Шевченко после диагностики предложил нам бинауральное слухопротезирование, объяснил преимущества именно такого метода. Результатом очень довольны как мы, так и дедушка.

Працює з 08:00-20:00
7,9
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Алерго-імунологічний центр Клініка професора Пухлика спеціалізується на діагностиці та лікуванні алергій та захворювань імунної системи. Приймають лікарі: Пухлик Борис Михайлович, Стремедловський Борис Антонович, Чирка Ольга Вікторівна
Ірина, 23 березеня '17р.

По-перше, хамовиті баришні на ресепшині, які не всиляють довіри, по-друге зробила харчові алергопроби - результат був негативний, але коли почала їсти продукти то почалась алергія. Це звичайно тільки одиночний випадок у мене, але все ж

Працює з 08:30-16:30
7,9
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Комар Наталія Володимирівна, 07 червеня '17р.

Я вже давно ходю в Пульс мені дуже подобається і під час вагітності УЗД також і подивляться добре і скажут все що треба, а в черзі 10-20 мин, ролі не грає всі ми люди і всякі ситуаціі' бувають, також сьогодні звернулась до гінеколога, і хочу сказати , що осталась дуже довольна, що ще внас є такі лікарі, які вислухають і допоможуть в складній ситуаціі'... Дякую Вам і гарноі' роботи вам, і вічливих пацієнтів!!

Працює з 09:00-19:00
3,7
Вінниця вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 10 (каб. 8)
Консультативно-діагностичний центр «Пульмікс» займається встановлення діагнозу для хворих з проблемами дихальної системи для дітей та дорослих.
Працює з 09:00-17:00