Тичук В`ячеслав Петрович

Уролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням циститу, фімозу, крипторхізму, а також аномалій розвитку статевої системи у хлопчиків і дівчаток. Прийом ведеться за попереднім записом. Медикаментозна терапія призначається після комплексної діагностики, включаючи УЗД-дослідження.

Максим
Дякую цьому лікарю, за надання кваліфікованої допомоги. Навіть не знаю що б я без Вас робив. Надзвичайно кваліфікований спеціаліст, та професіонал у своїй галузі. Рекомендую!

• 2013 р. — закінчив Вінницький національний університет ім. Пирогова, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2015 р. — закінчив інтернатуру в Запорізькому державному медичному університеті, спеціальність "Урологія".

• 2017 р. — брав участь в конференції "Дитяча урологія".
  • 2017 р. — навчання на базі міжнародної мережі "ВІН Клінік" в м. Харкові методикам лікування еректильної дисфункції і діагност доплерографії і біотезиометрії.
  • 2017 р. — навчання на базі міжнародної мережі "ВІН Клінік" в м. Харкові методикам лікування еректильної дисфункції і простатиту за допомогою ударно-хвильової терапії.
  • 2020 - отримав сертифікат лікаря-учасника професійної школи з урогінекології з теми «Міждисциплінарні аспекти сучасної урогінекології», м. Київ.
  • 2020 - брав участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні методи діагностики та лікування в урології, андрології та онкоурології», м. Дніпро.
  • 2020 - отримав сертифікат лікаря-учасника фахової школи з урогінекології з теми «Медичні аспекти здоров'я сімейної пари», м. Дніпро.

Лікар-уролог займається лікуванням захворювань

• психологічна імпотенція
  • порушення еякуляції
  • передчасне сім'явиверження
  • біль при сім'явиверженні
  • пластика вуздечки статевого члена
  • захворювання сечовидільної системи у чоловіків та жінок
  • безпліддя у чоловіків
  • гострі кондиломи та папіломи у чоловіків
  • хронічний пієлонефрит
  • ЗПСШ