Сторінка 2. Діагности в Черкасах

Марійка
Гарний, досвідченний лікар. Дуже рада, що звернулася до нього.
10 серпня '16 г.
Матвій
Була травма коліна. Марина Валентинівна робила мені рентген. Результатом задоволений.
02 серпня '16 г.
Консультацией довольна. Спасибо.
28 липня '16 г.
Лариса
Мне нужно было выполнить томографию, обратилась к Макару Валерьевичу. Обследование оказалось быстрым и качественным. Спасибо
18 вересня '16 г.
Денис
Врач хороший. Рекомендую
01 вересня '16 г.
Александра
На диагностику к Пчелинцеву попала без всяких рекомендаций. Отличное новое оборудование, хорошее отношение, точные результаты исследования – что еще можно желать? Так что приятно было пообщаться с профессионалом.
08 лютого '17 г.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Спеціаліст ультразвукової діагностики
Професійні навички та досвід: роботи на УЗД апаратах різних фірм; дослідження органів малого тазу у жінок (трансвагінально, трансабдомінально та трансректально), фолікулометрія, вагітність на першому триместрі, черевної порожнини та нирок, молочних залоз, щитовидної залози, передміхурової залози (трансабдомінально та трансректально), м'яких тканин та лімфатичних вузлів, доплерографія судин шиї, доплерографія вен та артерій нижніх кінцівок.
Лікар УЗД
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27