Таталиба Роман Петрович

Ортопед, Травматолог
Доктор специализируется в области коррекции позвоночника, внутрисуставного введения гиалуроновой кислоты и PRP-терапии, параартикулярных применениях озонотерапии, изготовлении ортопедических стелек.

Вячеслав
Хочу подякувати Таталібі Роману Петровичу за професійну реабілітацію після вибухового поранення. Роман Петрович з першої зустрічі відповідально і віддано взявся за моє лікування. З перших сеансів я відчув значне полегшення в попереку, а також почала зменшуватись головна біль. Якість життя покращилась. Від усього серця хотів би побажати Роману Петровичу богатирського здоров'я, вдячних пацієнтів та кар'єрного зросту! Дякую Вам!
Лікар терпляче, уважно вислухав, детально пояснив мені суть мого недугу. Розповів своє бачення лікувального процесу, спокійно і терпляче відповів на всі питання, що мене цікавили. Приділив рівно стільки часу, скільки мені потрібно було.
Анна П.
Лікар надав кваліфіковану консультацію. Ввічливо розмовляв зі мною. Розповів все докладно, та звернув особливу увагу на всі нюанси. Була записана на наступний день для проведення необхідних маніпуляцій. Дуже хороший лікар! Рекомендую!

• НМУ им. А.А. Богомольца, специализация «Лечебное дело»

• 2018р. Курсы по специальности «Мультитейпинг» на базе Школы реабилитологов
  • 2018р. Курс «Кинезиологическая тейпування» на базе Ассоциации Кинезиологическая тейпування
  • 2019р. Курсы по специальности «Мягкие техники мануальной терапии. Мышечно-фасциальный релиз »на базе Школы реабилитологов
  • 2019р. Курс «Клиническая вертебрология»
  • 2019р. Курс «Краниосокральна терапия» Уровень 2
  • 2020г. Прошел школу с Неврологии на базе НМУ
  • 2020г. Курсы по специальности «Старославянский массаж внутренних органов» (висцеральная хиропрактика) на базе Украинской Ассоциации Народной мануальной терапии

Врач- ортопед, травматолог, вертебролог занимается лечением заболеваний

• Остеохондроз позвоночника, осложненный межпозвоночными грыжами и протрузиями;
  • сколиоз и кифосколиоз;
  • спондилит, артроз и артропатия больших суставов (гонартроз, коксартороз и т.д.);
  • энтезиты, эпикондилиты, тендовагиниты, адгезивного капсулиту.