Таталіба Роман Петрович

Ортопед-травматолог
Доктор спеціалізується в області корекції хребта, внутрішньосуглобового введення гіалуронової кислоти і PRP-терапії, параартікулярних застосуваннях озонотерапії, виготовленні ортопедичних устілок.

Лікар терпляче, уважно вислухав, детально пояснив мені суть мого недугу. Розповів своє бачення лікувального процесу, спокійно і терпляче відповів на всі питання, що мене цікавили. Приділив рівно стільки часу, скільки мені потрібно було.
Анна П.
Лікар надав кваліфіковану консультацію. Ввічливо розмовляв зі мною. Розповів все докладно, та звернув особливу увагу на всі нюанси. Була записана на наступний день для проведення необхідних маніпуляцій. Дуже хороший лікар! Рекомендую!
Вячеслав
Хочу подякувати Таталібі Роману Петровичу за професійну реабілітацію після вибухового поранення. Роман Петрович з першої зустрічі відповідально і віддано взявся за моє лікування. З перших сеансів я відчув значне полегшення в попереку, а також почала зменшуватись головна біль. Якість життя покращилась. Від усього серця хотів би побажати Роману Петровичу богатирського здоров'я, вдячних пацієнтів та кар'єрного зросту! Дякую Вам!

• НМУ ім. О. О. Богомольця, спеціалізація "Лікувальна справа".

• 2018р. — курси за спеціальністю "Мультитейпінг" на базі школи реабілітологів.
  • 2018р. — курс "Кінезіологічна тейпування" на базі Асоціації Кінезіологічна тейпування.
  • 2019р. — курси за спеціальністю "М'які техніки мануальної терапії. М'язово-фасціальний реліз "на базі школи реабілітологів.
  • 2019р. — курс "Клінічна вертебрологія".
  • 2019р. — курс "Краніосакральна терапія" Рівень 2.
  • 2020р. — пройшов школу з Неврології на базі НМУ.
  • 2020р. — курси за спеціальністю "Старослов'янський масаж внутрішніх органів (вісцеральна хіропрактика) на базі Української Асоціації Народної мануальної терапії.

Лікар — ортопед, травматолог, вертебролог займається лікуванням захворювань

• остеохондроз хребта, ускладнений міжхребцевими грижами і протрузії;
  • сколіоз і кіфосколіоз;
  • спондиліт, артроз і артропатія великих суглобів (гонартроз, Коксартроз тощо);
  • ентезіти, епікондиліти, тендовагініти, адгезивного капсулиту.