Петров Сергей Владимирович

Врач ультразвуковой диагностики
Врач специализируется на диагностике различных болезней с помощью ультразвукового оборудования. Проводит УЗИ щитовидной железы, молочных желез, органов брюшной полости и малого таза. Благодаря УЗИ удается досконально оценить состояние и расположение органов, их размеры.

Сумы ул. Харьковская, 23

Юлія
Щира подяка Сергію Володимировичу ! Коли прийшла на прийом , соромилась ніби приймає чоловік!! Але після прийому я найшла за скільки років лікаря, який насправді допоміг мені розібратися в тих питаннях , які мене турбували . Відповідальний,уважний , професіонал , чудовий лікар і гарна людина ! Дякую!!!
Евгений
Просто чудовий спеціаліст. Найкращий з тих, у кого я була до нього. Все детально та кваліфіковано поясню. І як людина просто супер! Щирий та відвертий, завжди усміхнений. Мені дуже подобається цей лікар. Неодмінно прийду повторно. Дякую!
Маринка
Лікар працює на сучасному обладнанні, а не на тих розвалюхах, що стоять у державних клініках. Все добре та детально пояснює, так що, не виникає ніяких запитань. Спеціаліст кваліфікований, та повністю розуміє що робить. Рекомендую!