Петров Сергій Володимирович

УЗД-спеціаліст
Лікар спеціалізується на діагностиці різних хвороб за допомогою ультразвукового устаткування. Проводить УЗД щитовидної залози, молочних залоз, органів черевної порожнини і малого таза. Завдяки УЗД вдається досконально оцінити стан і розташування органів, їх розміри.

Суми вул. Харківська, 23

Евгений
Просто чудовий спеціаліст. Найкращий з тих, у кого я була до нього. Все детально та кваліфіковано поясню. І як людина просто супер! Щирий та відвертий, завжди усміхнений. Мені дуже подобається цей лікар. Неодмінно прийду повторно. Дякую!
Маринка
Лікар працює на сучасному обладнанні, а не на тих розвалюхах, що стоять у державних клініках. Все добре та детально пояснює, так що, не виникає ніяких запитань. Спеціаліст кваліфікований, та повністю розуміє що робить. Рекомендую!
Юлія
Щира подяка Сергію Володимировичу ! Коли прийшла на прийом , соромилась ніби приймає чоловік!! Але після прийому я найшла за скільки років лікаря, який насправді допоміг мені розібратися в тих питаннях , які мене турбували . Відповідальний,уважний , професіонал , чудовий лікар і гарна людина ! Дякую!!!