Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Ректороманоскопія у Львові -

Ректосигмоскопія 670 грн.
Ректосигмоскопія із біопсією 920 грн.
101
6,0
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
10
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
30 ноября '-1 г.
10
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
30 ноября '-1 г.
10
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
30 ноября '-1 г.
10
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
10
Наталія Чепурська
Доброго дня) Хочу залишити відгук про лікаря-косметолога Драганчук Марію. Чудовий спеціаліст. Завжди допоможе, порадить. Я дуже задоволена результатами. Марія завжди є на зв'язку, що дуже важливо для пацієнта. Щиро рекомендую)
30 ноября '-1 г.
10
Юлія
Сьогодні була із сином у клініці вашій по вулиці Стрийській204 .Рекомендую всім,персонал супер,лікар оглянув дитину і все мені спокійно пояснив!навіть через мою неуважність я забула документи ,то до мене і до мого чоловіка звонили не одноразово!Так як в мене телефон поламався то я не чула як до мене звонили! Але дозвонившись домовились без проблем що перешлють мені документи! Я щиро дякую Вам,за Вашу ввічливість ,доброзичливість!По більше б таких клінік
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Medicover
5,5
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
Працює з 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00