Сторінка 2. Електрокардіографія (ЕКГ) у Львові в суботу

Знайдено 23 клініки

Сб Нед Цілодобово
Руслана
Несвіт Мальвіна, чудовий лікар і професіонал своєї справи. Рекомендую!!!
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Тетяна
Лікувалась у офтальмолога, дуже хороша та чуйна жінка. А головне фахівець!
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Snizhana
Хочу відзначити косметолога Драганчук Марію, компетентний та кваліфікований лікар. Рекомендую!
Medicover
5,5
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи,...
3,7
Львів вул. Костя Левицького, 55-А