Дуплексное сканирование в Киеве (м.Святошин)

Дуплексне сканування магістральних судин черевної порожнини 655 грн
Дуплексне сканування судин верхніх кінцівок (вен і артерій) 787 грн

9,4
Киев Никольская Борщаговка б-р Кольцова, 14з (офис 202)
м.Житомирская57 14 м.Святошин61 10

4,4
Киев Святошино ул. Ивана Крамского, 9
м.Житомирская12 5 м.Святошин21 10
Миа, 20 февраля '18г.

Проходила акционный чек-ап у доктора Дорошенко Венеры Енверовны. Осталась довольна подходом и профессионализмом гинеколога.

• Дуплексне сканування судин шиї та голови 655
  • Дуплексне сканування магістральних судин черевної порожнини 655