Дуплексне сканування в Житомирі

Послуга Ціна
Доплерографія брахіоцефальних артерій 180 грн.
Доплерографія брахіоцефальних артерій та інтрацебральних судин (скринінг) 200 грн.
Доплерографія брахіоцефальних артерій та інтрацебральних судин з функціональними пробами 250 грн.
Доплерографія судин черевної порожнини 220 грн.
Доплерографія системи нижньої порожистої вени 230 грн.
Доплерографія екстракраніальних судин 120 грн.
9,4
Житомир вул. Чорновола, 4
Центр функціональної діагностики Полісся Кардіо Плюс створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи.
Юліана, 23 травня '17р.

Все добре але нажаль клініка не працюе в суботу.

• Транскраніальна доплерографія 180
  • Доплерографія брахіоцефальних артерій 180
  • Доплерографія брахіоцефальних артерій та інтрацебральних судин (скринінг) 200
  • Доплерографія брахіоцефальних артерій та інтрацебральних судин з функціональними пробами 250
  • Доплерографія судин черевної порожнини 220
  • Доплерографія вен кінцівок 200
Працює з 08:00-19:00
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3а
Медичний центр "Матерна" пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
Надія, 17 липня '17р.

Прекрасна клініка. Висококваліфіковані лікарі. Велика вдячність Бенедичуку Юрію Володимировичу за великий професіоналізм та чудове ставлення до пацієнтів.

• Дуплексне сканування 100
Працює з 09:00-17:00
9,3
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикой та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
Леонід, 03 березеня '17р.

Кращого кардіолога за Кравченко мені годі і шукати. Мав змогу переконатись, що під наглядом Юлії Петрівни в мене буде повний порядок. Останні півтора року чудово себе почуваю, ніякого серцевого болю чи приступів.

• Доплерографія екстракраніальних судин 120
Працює з 08:00-20:00
5,8
Житомир вул. Велика Бердичівська, 47
Приватний медичний центр "Медібор" почав працювати у 2004 році, надає високоякісну медичну допомогу для дорослих пацієнтів з діагностики та лікування по 23 напрямкам.
Лилия, 04 травня '17р.

В медиборе в основном делаю УЗИ качеством роботы довольна, но как-то ходила на приём к гинекологу врач Новаковская, это просто ужасно было она меня толком не чего не спрашивала не осматривала а только диктовала медсестре как диктант что у меня то и то, в общем я очень осталась не довольна

• Дуплексне сканування матково-плацентарного кровоплину 110
Працює з 08:00-19:00
МДЦ Эксперт
5,6
Житомир вул. Червоного Хреста, 3
Медичний діагностичний центр "Експерт" входить до складу мережі МДЦ, виконує сучасну діагностику захворювань за допомогою високотехнологічного обладнання.
Галя, 04 січня '17р.

Так уже склалося, що мені досить часто потрібно виконувати різні види діагностики. І я точно можу сказати, що найбільш безпечно та зручно це можна зробити в центрі «Експерт». Виконувала тут комп’ютерну томографія, МРТ, УЗД та нейросонограму. Нове обладнання і уважні лікарі безперечно радують.

• Доплерографія черевної аорти 195
  • Доплерографія судин нижніх кінцівок 195
Працює з 08:00-20:00
5,5
Житомир вул. Вокзальна, 12
Медичний центр "Асклепій" на Вокзальній пропонує лікарську допомогу у діагностиці різних захворювань та їх лікуванні.
Татьяна, 25 липня '17р.

Найкраща клініка в Житомирі

• Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 220
Працює з 09:00-17:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
4,2
Житомир вул. Шевченка, 14
Багатопрофільний медичний центр "Асклепій" на Шевченка оказує професійну медичну допомогу у різних напрямках.
  • Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 220
Працює з 08:00-23:00