Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дуплексне сканування в Івано-Франківську

Доплерометрія 200 грн.
Доплерометрія м'яких тканин (в залежності від об'єму) 75 грн.
10
8,0
Знайдено 5 клінік

Працюють по:

Сб
7
Олена
Звернулася сюди із підошвеними мозолями, а з'ясувалося, що це множ. підошвені бородавки, як пояснив дерматолог Боднар Тарас Григорович. Тршки було боляче від наркозу, але далі нічого не чула, вилетіла від лікаря як метелик. Потім був курс противірусної терапії і вуаля я вже здорова, а моя подруга вкотре видаляє їх лазером і без результату, інша пішла за моїм прикладом, і тепер ми обі кажемо лікарю: Дякуємо! Тож рекомендую
30 ноября '-1 г.
9
Сергій
Доктор дуже грамотний, поставився до моєї проблеми з розумінням, не став відразу виписувати таблетки, а призначив комплексне обстеження. Коли діагноз підтвердився, порадив лягти в стаціонар. Загострення захворювання було призупинено, зараз проходжу лікування вдома.
16 марта '19 г.
8
Марина
Хочу висловити слова глибокої вдячності Юрію Миколайовичу! Не перший раз звертаюся до нього за лікуванням та завжди дуже задоволена результатом. Вважаю його великим професіоналом у своїй області і дуже уважною, душевною людиною. Рекомендую його всім, хто має проблеми з варикозом.
22 марта '19 г.
8
Оксана
Доктор Талал — наш сімейний стоматолог. Спочатку до нього на прийом записалася я, потім відправила до нього чоловіка з гострим зубним болем. Ми задоволені тим, як він лікує канали та пломбує зуби. Періодично проводить нам чистку зубів. Спасибі!
28 февраля '19 г.
9
Ольга
Три тижні тому Ганна Іванівна виявила у мене холецистит. Серед симптомів, які були присутні — тяжкість і біль у правому боці, гіркота у роті, відсутність апетиту, загальна слабкість. Результати досліджень це підтвердили. Доктор призначила консервативне лікування та дієту. Хвороба відступила. Спасибі за допомогу!
14 марта '19 г.
10
Ната
Дуже хороший спеціаліст,дуже вдячні !!!
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,7
Івано-Франківськ вул. Грюнвальдська, 23 В
Сімейна клініка "Вест Медікал" надає кваліфіковану медичну допомогу дітям та дорослим за багатьма напрямками, пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань. Серед лікарів клініки гастроентеролог, уролог, судинний хірург, сурдолог, ЛОР, косметолог, стоматолог. терапевт, які мають вищу кваліфікацію, наукові ступені.
 • Допплер судин (шиї, ніг, рук) 150
Працює з 09:00-19:00
8,2
Івано-Франківськ вул. Василіянок, 1
Оксфорд Медікал (Oxford Medical) у Івано-Франківську — медичний центр сучасного зразка, який є лікувально-діагностичною установою з широким спектром послуг та командою професіоналів. Медичний центр має ліцензії, сертифікати, всі необхідні документи, які підтверджують відповідність обладнання, діагностичної, терапевтичної роботи, затвердженим світовим...
 • УЗД вен нижніх кінцівок 440
 • УЗД периферійних артерій обох нижніх кінцівок (дуплексне сканування) 440
 • УЗД периферійних артерій нижньої кінцівки (дуплексне сканування) 235
 • УЗД судин голови і шиї (дуплексне сканування) 495
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
7,4
Івано-Франківськ вул. Є. Коновальця 23
Медичний центр ФРАНКОМЕД — клініка, що спеціалізується на наданні широкого спектру лікувальних та діагностичних послуг. Новітнє обладнання, кваліфіковані спеціалісти, лабораторна діагностика та комп’ютерна томографія, сучасне поліклінічне відділення і комфортний хірургічний стаціонар — усе для збереження та відновлення здоров’я своїх клієнтів!
 • Дуплексне сканування судин шиї 250
 • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок 400
 • Дуплексне сканування артерій нижніх кінцівок 400
 • Дуплексне сканування вен верхніх кінцівок 400
 • Дуплексне сканування артерій верхніх кінцівок 400
 • УЗД судин кінцівок (1 кінцівка) 200
 • Дуплексне сканування аорти і клубових артерій 250
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
6,0
Івано-Франківськ вул. Південний бульвар, 38а
FineLine – це команда висококваліфікованих досвідчених косметологів різноманітної спеціалізації в області естетичної косметології та дерматології, які регулярно беруть участь у міжнародних наукових медичних конгресах та конференціях для удосконалення своїх професійних навиків. На базі косметологічного центру "FineLine" працює сертифіковане новітнє...
 • Доплерометрія судин шиї та голови 300
 • Доплерометрія нижніх кінцівок 200
 • Доплерометрія верхніх кінцівок 200
 • Доплерометрія м'яких тканин (в залежності від об'єму) 75
Працює з 10:00-19:00
Сб: 10:00-17:00