КТ костей черепа в Киеве (метро Позняки)

3D конусно-променева комп'ютерна томографія кістки черепа 1350 грн
Найдена 1 клиника

Сб
Катерина Іванівна Гонак
Ціна на обстеження в ЕКО 3D КТ на Бажана - одна з найдешевших. Порівнюю за двома критеріями: КТ скелета обличча та КТ придаткових пазух носа. Робила тут обидва з перервою в рік. Якість на вищому рівні обидва рази. Лікарі дуже грамотні, уважні, завжди підтримують. І так, отримані точні знімки позбавили мене від операції, оскільки була підозра на пухлину.
Марія Слободян
Я потрапила в клініку Бажана за власною ініціативою. Ми з чоловіком потрапили в невелику аварію, але відбулися обидва легко, тільки у мене був струс мозку. Начебто не було ніяких наслідків, але голова стала боліти частіше, ось я захвилювалася. Не стала зволікати, зразу записалася на прийом через ваш сайт. Після професійно зробленної діагностики я нарешті впевнилась, що з головою у мене повний порядок.
Яна Гераськіна
В цілому все подобається, наскільки може подобатися лікування. Про результати та враження можна буде говорити наприкінці лікування, поки тільки 7 місяць, в даний момент нічого не турбує, все влаштовує. Коллектів дружній, рекомендую клініку Бажана, як професійну.
Диагностики ЕКО 3D КТ
Киев пр-т Николая Бажана, 12
м.Осокорки8 3 м.Позняки12 6
ЕКО 3D КТ на Бажана специализируется на проведении компьютерной томографии. Обследование проводят врачи-рентгенологи высокой квалификации.
  • 3D конусно-променева комп'ютерна томографія кістки черепа 1 350