Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Велес, медицинский центр

4.4
Киев, ул. Анни Ахматовой, 13 В
м.Позняки21 4 м.Харьковская22 10
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-18:00 Вс: 08:00-18:00
Записаться на прием
 • Описание
 • Цены на услуги
 • Отзывы

Многопрофильный медицинский центр “Велес” работает более 15 лет, оказывает помощь в лечении различных болезней по 18 направлениям методами консервативной и народной медицины. Специалисты клиники имеют профильное образование, большой практический опыт.

Услуги, которые получает пациент:

 • консультация врача;
 • ультразвуковое исследование органов;
 • лечебный массаж;
 • компьютерная диагностика;
 • лабораторные анализы;
 • наработки китайской медицины в области лечения опорно-двигательного аппарата;
 • обследование и лечение детей.

Преимущества частной клиники - обследование пациентов любого возраста, семейная медицина, коллектив состоит из профессионалов своего дела, приятная комфортная атмосфера.

 • Цены на услуги
 • Отзывы

Велес, медицинский центр, цены на услуги:

Цены услуг могут незначительно меняться. Точную цену Вам озвучит наш оператор во время записи на приём.

Нет списка цен

Отзывы и оценки клиники

Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
* На портале likarni.com публикуются отзывы только тех клиентов, которые были записаны через наш сервис.
Олександра Тепленко
17 июля '24 г.
Лікувала синусит у ЛОРа в медичному центрі Велес. Дуже задоволена результатами лікування і клінікою загалом!
10
Андрій Дячишин
01 июля '24 г.
Вражений роботою стоматологічного відділення медичного центру Велес. Лікар провів мені складну операцію з видалення зуба мудрості, і все пройшло безболісно й професійно. Команда лікарів та медичних сестер була дуже уважною та чуйною. Дякую за вашу роботу і турботу про пацієнтів!
10
Яна Скробач
30 июня '24 г.
Лікувалася у гематолога в медичному центрі "Велес" через анемію. Лікарка була дуже уважною і допомогла мені швидко відновити рівень заліза в крові. Тепер я почуваюсь набагато енергійнішою!
10
Анна Лазуркевич
27 июня '24 г.
Наш дідусь лікувався в уролога в медичному центрі Велес через аденому передміхурової залози. Лікар забезпечив його високоякісним лікуванням, і тепер стан дідуся значно покращився. Дякуємо за допомогу й підтримку!
10
Оксана Цибій
22 июня '24 г.
Звернулася до дерматолога клініки Велес через постійні проблеми з акне. Лікарка швидко визначила причину і підібрала ефективне лікування. Тепер моя шкіра чиста.
10
Наталія Лиха
20 июня '24 г.
Вже не вперше звертаємось до стоматолога в Велес. Дуже задоволені якістю послуг та доступними цінами. І дуже зручно, що стоматологія працює цілодобово!
10
Тетяна Заставна
19 июня '24 г.
Довіряю своє здоров’я тільки гінекологу Пархоменко Валентині з Велесу! Вона вилікувала мою міому матки, яку інші гінекологи хотіли тільки спостерігати. Тепер я почуваю себе значно краще і не страждаю від болю та дискомфорту.
10
Антоніна Бондарук
16 июня '24 г.
Лікувались з чоловіком у венеролога в медичному центрі "Велес". Дуже вдячні за ефективне лікування герпесу і за людяний підхід! Лікар також провела контрольні аналізи, щоб переконатися, що ми цілком одужали.
10
Марія Чигер
14 июня '24 г.
Відвідую Велес не вперше, і щоразу мене вражає якість обслуговування. Кардіолог вилікувала аритмію у моєї мами, за що я їй дуже вдячна. І ціни тут досить прийнятні, особливо у порівнянні з іншими клініками в місті.
10
Марія Гонтар
01 июня '24 г.
Кардіолог з медичного центру Велес - справжній спеціаліст у своїй справі! Вона вдало вилікувала звуженням артерій. Її відданість своїй професії і здатність знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта заслуговують на повагу.
10
Ольга Лазаренко
29 мая '24 г.
Турбував неймовірно сильний біль у горлі. Звернулась до отоларинголога в медичний центр Велес. Лікар призначила лікування й буквально за декілька днів всі симптоми зникли і я змогла повернутись до нормального життя!
10
Галина Марковська
28 мая '24 г.
В мене ще з дитинства проблеми з нирками, здаю аналізи і спостерігаюсь в нефролога в медичному центрі Велес. Дуже подобається цей фахівець і медичний центр загалом.
7
Анна Гурчак
26 мая '24 г.
Рекомендую УЗД в медичному центрі Велес. Тут дуже хороший фахівець. Захворювання, яке він виявив, потім підтвердилось у профільного фахівця! Він дивиться і серце, і голову, і шию, і судини рук та ніг! Простіше сказати, що він не дивиться.
10
Владислава
24 мая '24 г.
Вже не вперше здаю аналізи в лабораторії в медичному центрі Велес. Тут лояльні ціни, а результати завжди отримую дуже швидко і коли треба, - на вайбер!
10
Юлія Бегейло
20 мая '24 г.
Син підхопив вірус, лікувались в ЛОРа в медичному центрі Велес. Дякуємо лікарю за золоті руки, за мудрі поради й за те, що для нас хвороба минула без жодних ускладнень!
10
Уляна Мельник
18 мая '24 г.
Моя вдячність гінекологу з медичного центру Велес не має меж! Вона вилікувала мої серйозні проблеми з поліпами на матці, забезпечивши мені найкраще можливе лікування. Тепер я не страждаю на кровотечі. Її уважний підхід і професійна компетентність заслуговують на справді високу оцінку.
10
Вікторія Самійленко
17 мая '24 г.
Дуже вдячна гінекологу з Велеса за її професіоналізм і турботу! Вона успішно вирішила мої проблеми з ендометріозом, забезпечивши мені ефективне лікування і підтримку на кожному етапі. Тепер я можу насолоджуватися повноцінним життям без болю та дискомфорту.
10
Алла Василюк
16 мая '24 г.
Вже не перший рік відвідуємо медичний центр Велес. Дуже подобається, що тут висока якість послуг, а приємна атмосфера та дбайливий персонал! Стоматологи тут універсали! Роблять і видалення і протезування і імплантацію. Дуже подобається сину доктор Бублікова!
10
Марія Григорак
15 мая '24 г.
Вже не вперше буваю в медичному центрі “Велес” і завжди вражає якість обслуговування тут. До речі, ціни також досить доступні, особливо, якщо порівнювати з іншими клініками в місті. Кардіолог вилікувала аритмію у моєї мами, за що я їй дуже вдячна.
10
Надія Петришак
15 марта '24 г.
19. Хочу подякувати гінекологу з медичного центру “Велес” за її неймовірну допомогу у лікуванні ендометріозу. Її професійний підхід та турбота допомогли мені подолати цю хворобу і знову відчути себе здоровою та енергійною.
10
Юлія Волосянко
11 марта '24 г.
5. Недавно захворіла дитина. Наш лікар з державної поліклініки була у відпустці, тому, з метою швидкої допомоги, вирішили звернутись до педіатра, через дорогу, в медичний центр “Велес”. Лікар нам дуже сподобалась, плануємо відвідувати її і надалі. Хоч це і платно, але воно того варте.
10
Ольга Іванейко
22 января '24 г.
Гастроентеролог Богатиренко Валентина з медичного центру “Велес” ефективно впоралась із моїми проблемами шлунково-кишкового тракту. Її лікування дало тривалі результати, і тепер я відчуваю себе повністю здоровою.
10
Олег Іванців
30 декабря '23 г.
Дуже вражений роботою гастроентеролога з “Велеса”. Їй вдалося ефективно подолати моє хронічне запалення кишечника. А ще дуже приємно те, що лікар підходить до кожного пацієнта індивідуально, забезпечуючи найкращий результат лікування.
10
Ольга Семанів
27 декабря '23 г.
Маю досить серйозну хворобу, спостерігаюсь в ревматолога в медичному центрі “Велес”. Вдячна їй за те, що завдяки її лікуванню маю змогу жити нормальним життям!
10
Тарас Шнайдер
02 декабря '23 г.
Велике спасибі урологу з медичного центру “Велес” за лікування мого нефролітіазу. Лікар-уролог виявивася дуже професійним та уважним до деталей фахівцем, що допомогло мені вивести камені без ускладнень.
10
Марія Квасниця
29 ноября '23 г.
Лікар-стоматолог клініки Велес вперше прийняв мене вночі, коли сильно розболівся зуб, а ніхто, окрім стоматологіі Велес не працював. Тепер лікуємося в нього всією родиною, бо він і лікує і видаляє і протезує і імпланти ставить. Проведене ним лікування привело до повного відновлення мого зубного ряду. І я і мої рідні дуже задоволені!
10
Марія Грицак
27 ноября '23 г.
Велика вдячність лікарю-кардіологу з медичного центру “Велес” за те, що вилікувала моє хронічне серцеве захворювання. А ще окрема подяка лікарю за те, що допомогла мені покращити якість життя і зменшити ризик подальших ускладнень.
10
Антоніна Федишин
26 ноября '23 г.
Велике спасибі лікарю-гастроентерологу з медичного центру “Велес” за діагностику та лікування моєї підшлункової. Раніше інші лікарі казали, що лікування підшлункової залози не існує. То я і не лікувалась. Її оперативність та компетентність зробили процес лікування безболісним й успішним.
10
Олена Галайда
23 ноября '23 г.
Велике спасибі лікарю-гастроентерологу з медичного центру “Велес” за діагностику та лікування моєї підшлункової. Раніше інші лікарі казали, що лікування підшлункової залози не існує. То я і не лікувалась. Її оперативність та компетентність зробили процес лікування безболісним й успішним.
10
Марія Равлюк
21 ноября '23 г.
Безмежна подяка лікарю-гінекологу з медичного центру “Велес” за успішно проліковану мою міому й найголовніше - за те, що допомогла мені завагітніти після кількох років недвалих спроб.
10
Антон Шикиринець
18 ноября '23 г.
Дуже вдячний невропатологу Карпюк із медичного центру “Велес” за її уважний підхід до пацієнтів. Вона успішно вилікувала мій неврит і надала компетентні рекомендації, як покращити мій стан та самопочуття. Особливо чудово подіяв, призначений нею, електрофорез з гідрокортизоном!
10
Андрій Скробач
17 ноября '23 г.
В мене важке хронічне захворювання спини, тому для полегшення самопочуття час від часу відвідую реабілітаційне відділення в медичному центрі “Велес”. Тут дуже багато комплексних і що головне - ефективних процедур, зокрема гідромасаж, скипидарні ванни, барокамера, кедрова бочка, соляна печера, гідроколонотерапія, різні масажі,голкорефлексотерапія, гірудотерапія. Лікар ортопед сказав, що в жодному медзакладі на Позняках немає такого великого спектру фізпроцедур, водо та грязе-лікування, як у них!
10
Світлана Дизяк
14 ноября '23 г.
Хочу висловити подяку лікарю-кардіологу з медичного центру “Велес” за допомогу у лікуванні мого атеросклерозу. Завдяки її рекомендаціям та лікуванню робота серця налагодилась і я почуваю себе значно краще. Чудово, що лікар сама робить ЕКГ. Також призначила УЗД серця, результати якого заспокоїли мене! Все не так погано, як я думала.
10
Надія Труш
23 октября '23 г.
Всією сім`єю регулярно робимо УЗД в медичному центрі «Велес» для контролю нашого здоров'я. Їхній персонал завжди дуже привітний та професійний. Вони вміють створити розслаблюючу атмосферу, що робить процедуру менш напруженою.
10
Яна Дунич
18 октября '23 г.
Дуже вдячна гастроентерологу Богатиренко за її неймовірний талант та увагу до деталей. Вона вилікувала мій виразковий коліт і допомогла мені повернути себе в форму. Рекомендую її як висококваліфікованого гастроентеролога всім, хто потребує ефективного лікування.
10
Марина Антонюк
11 сентября '23 г.
Завжди, за потреби, звертаюся в медичний центр «Велес» для здачі аналізів, і це кожного разу - приємний досвід. Результати аналізів надходять вчасно, і я маю повну довіру до їхньої точності.
10
Наталія Магур
19 мая '23 г.
Робила УЗД в медичному центрі «Велес». Лікар дуже сподобався – виважений, компетентний. Також була на консультації в гінеколога – про цього лікаря також загалом склалось виключно позитивне враження.
10
Антоніна Остапенко
19 апреля '23 г.
Проходили з чоловіком лікування у венеролога в медичному центрі «Велес». Вдячні лікарю за її професіоналізм, людяність, толерантність і, звісно, за призначене лікування, що допомогло нам позбутись надокучливої проблеми і постійних дорікань, недовіри та негараздів у статевому житті.
10
Тетяна Романко
12 апреля '23 г.
Завжди здаємо аналізи в медичному центрі «Велес» без вихідних. Дуже задоволені, бо ціни тут досить лояльні, а результати отримуємо швидко. Ще дуже зручно, що за потреби одразу можна звернутись до профільних фахівців.
10
Христина Витвинюк
23 марта '23 г.
Вже не вперше здаємо аналізи в медичному центрі «Велес» й дуже задоволені. Швидко отримуємо результат, приємні ціни, за потреби можна одразу звернутись до профільних фахівців. Одним словом, суцільні переваги.
10
Надія Федій
24 февраля '23 г.
Лікувалась в ендокринолога в медичному центрі «Велес». Лікар – дуже уважна, справжній професіонал своєї справи. Ретельно вишукує причини недуги, а не лікує лише наслідки. Принагідно з'ясовує, які із супутніх захворювань можуть впливати на перебіг хвороби. Саме тому лікування в мене пройшло комплексно, що дало чудовий ефект.
10
Надія Іванишин
21 февраля '23 г.
Всією сім`єю здаємо аналізи в медичному центрі «Велес». Тут дуже швидко надають результати і ціни також не можуть не тішити в порівнянні з деякими іншими лабораторіями в місті.
10
Степан Якубів
19 февраля '23 г.
Недавно звертався з делікатною проблемою до венеролога в медичний центр «Велес». Лікар під час консультації була максимально тактовною, не призначала жодних зайвих обстежень. Призначила лікування і вже є перші позитивні зміни.
10
Ангеліна Думська
17 февраля '23 г.
Вже не один раз бувала в маніпуляційному кабінеті в медичному центрі «Велес». Ходила на перев`язки після аварії, дівчата ставили тут мені крапельниці. Дуже приємний і привітний персонал й комфортні умови.
10
Уляна
20 апреля '22 г.
Записалась к хирургу с травмой ноги в эту клинику, так как никакая другая, под звуки взрывов вражеских ракет, не работала в Киеве на тот момент, но ни чуть не пожалела! Так как здесь работают улыбчивые и умные люди! Медцентр Велес, Буду обращаться теперь только к вам!
10
Ольга
15 января '21 г.
Кардиолог Евгения Викторовна – это врач от Бога! Она обладает действительно высоким уровнем профессионализма. Я очень благодарна судьбе, что свела меня с ней!
10
Алексей
12 ноября '18 г.
Я давно знаком с Владимиром Владимировичем Регедой как с замечательным специалистом. Недавно было сильное воспаление. Были страшные боли при мочеиспускании, постоянные позывы и днем и ночью, беспокоили даже пугали выделения с мочеиспускательного канала в течении двух месяцев. Владимир Владимирович мне помог, это врач от бога, специалист высокой квалификации.
10
Виктор
07 ноября '18 г.
Мне все очень понравилось. Грамотные доктора. Помогли с вылечить мою болячку
10
Антон
16 февраля '18 г.
Понравилось, что в такой относительно малой уютной клинике (скорее похожей на готель, нежели на медучреждение), широкий спект услуг по относительно невысоким ценам - можно сразу сдать все анализы... Жаль только рентгена нет...
8
Лана
09 октября '17 г.
Отличная клиника с качественным обслуживанием и опытным персоналом.
8
Милена
07 января '17 г.
Нравится приходить в «Велес» – тихая и уютная семейная клиника, большой список специалистов и услуг. Были приятно удивлены, когда узнали, что помимо классической медицины здесь используют методы и китайской медицины – мужу очень помогло такое лечение спины. Советуем эту клинику всем знакомым)
6
Обратите внимание на другие клиники:
Oxford Medical (Оксфорд медикал) Киев на ул. Предславинская — медицинское учреждение для взрослых и детей. Медицинский центр входит в сеть одноименных клиник, представленных в Украине. В штате учреждения преимущественно врачи высшей и первой квалификационных категорий.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Вс: 08:00-21:00
Медицинское учреждение “Мати та дитина” - это специализированная клиника, занимающаяся лечением и поддержанием женского репродуктивного здоровья. Начал функционировать в 2013 году. Среди первых приоритетов учреждения - ВРТ.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-17:00
Современная медицинская лаборатория "Новая диагностика" на метро Оболонь относится к обширной сети лабораторий, выполняет все виды диагностических исследований. Некоторые виды исследований являются уникальными, делаются только в этой сети.
Записаться на прием
Пн — Пт: 07:00-12:30 Сб: 08:00-13:00
Современная клиника восстановления зрения "Визиум" на Позняках относится к сети офтальмологических клиник, занимается лечение и диагностикой органов зрения у детей и взрослых. В клинике работают офтальмологи, офтальмохирурги, врачи-ретинологи, имеющие высшую и вторую квалификационную категорию, кандидаты наук в области медицины.
Записаться на прием
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Вс: 10:00-18:00