Центр-В, медичний центр на Космонавтів

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний лікувально-діагностичний заклад "Центр-В" на вул. Космонавтів надає послуги дорослим та дітям у лікуванні різноманітних захворювань ЛОР-органів. Кваліфіковані лікарі вищої категорії приймають пацієнтів, виконують діагностику за допомогою сучасного обладнання, лікують інфекційні та вірусні захворювання. Це один з трьох медичних закладів мережі.

Послуги, які пропонує медичний центр:

• консультація дитячого або дорослого отоларинголога, терапевта;
  • вибір слухового апарату;
  • перевірка слуху;
  • промивання лакун мигдалин;
  • промивання носа;
  • ендоскопія;
  • видалення сірчаних пробок;
  • слухопротезування;
  • терапія ГРВІ.

Серед переваг медичного центру — кваліфікований персонал, наявність обладнання для проведення багатьох ЛОР-маніпуляцій.

"Центр-В" на вул. Космонавтів — це якісне лікування дітей та дорослих сучасними методами.

Центр-В, медичний центр на Космонавтів, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Добове моніторування артеріального тиску 180
  • Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 350
  • Добове моніторування артеріального тиску та ЕКГ 400
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 110
  • Розшифрування ЕКГ 80
  • ЕКГ на дому в межах Вінниці (транспортні витрати оплачуються додатково) 220
  • Реографічне обстеження (РЕГ) 300
  • Комплексне УЗ дослідження органів черевної порожнини (печінка,жовчний міхур,жовчні протоки,підшлункова залоза,селезінка,судини портальної системи,нирки,наднирники,сечовий міхур)+ регіонарні Л/В 450
  • УЗД слюнних залоз 280
  • УЗД лімфатичних вузлів 250
  • УЗД серця дітей до 1 року 400
  • УЗД тимуса (діти) 290
  • УЗД кульшових суглобів (діти) 300
  • УЗД м'яких тканин 250
  • УЗД суглобів (один) ( колінні, плечові, лігтьові,гомілкові-ступеневі,кульшові) 320
  • УЗД підшлункової залози 250
  • Нейросонографія (УЗД головного мозку дітей до 1 року ) 300
  • Нейросонографія та УЗД тимуса 550
  • Дуплексне сканування Судин шиї 420
  • Дуплексне сканування вен кінцівки 450
  • Дуплексне сканування вен двох кінцівок 720
  • Дуплексне сканування артерій однієї кінцівки 450
  • Дуплексне сканування артерій двох кінцівок 790
  • Ехосальпингоскопія (визначення прохідності маткових труб за допомогою УЗД) 600
  • Внутрішньовенна анестезія при Відеоколоноскопія (ВКС) 1 200
  • Відеоколоноскопія (ВКС) 960
  • Внутрішньовенна анестезія при Відеоезофагогастродуоденоскопія ( ВЕГДС) 1 000
  • Внутрішньовенна анестезія при Відеоезофагогастродуоденоскопія ( ВЕГДС) + Відеоколоноскопія (ВКС) 1 200
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія ( ВЕГДС) 640
  • Генотипування TLR4 (896A > G) методом ПЛР 400
  • Антитіла Ig M до Chlamydia pneumoniae 205
  • Генотипування TNF (308G > A) методом ПЛР 400
  • Внутрішньорубцеве введення препарату Депос 600
  • Мікроспічне ендоларингіальне видалення новоутворень голосової складки від 1 000
  • Видалення утворень шкіри від 130
  • Огляд дерматолога перед проведенням кріодеструкції 110
  • Зняття порт системи 2 500
  • Тонкоголкова апіраційна пункційна біопсія 500
  • Лапароскопічна холіцистектомія 8 500
  • Операція з приводу пупкової грижі, гриж білої лінії живота (грижепластика) 12 500
  • Аспірація ліпосакція 3 000
  • Видалення куприкової кісти за допомогою лазера 8 000
  • Грижечісення, пластика грижових воріт 6 000
  • Леваторопластика 7 700
  • Підсічення короткої уздечки язика ( до 2-х місяців) 1 500
  • Склеротерапія 1 мл 1 200
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижніх кінцівок (2-х ) з лазерною абляцією співустя без розрізів 28 400
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижньої кінцівки (1-ї ) з лазерною абляцією співустя без розрізів 20 400
  • Трепан-біопсія 1 500
  • Консультація мамолога 330
  • Заняття з лікарем- логопедом (30 хв) ( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д.) 200
  • Заняття з лікарем- логопедом (60 хв)( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д.) 400
  • Заняття з лікарем-логопедом 10 сеансів (30хв)( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д) 1 800
  • Логопедія 330
  • Консультація онко-гінеколога без огляду( бесіда та експертиза заключень) 180
  • Контроль ефективності лікування лікарем гінекологом 300
  • Медикаментозне переривання завмерлої вагітності 1 500
  • Прийом гінеколога + УЗД, без вартості лабораторних досліджень 600
  • Прийом гінеколога дівчат virgo( огляд молочних залоз, УЗД абдомінальним датчиком принаповненному сечовому міхурі, консультація) 350
  • Прийом гінеколога- ендокринолога з оглядом ( огляд в дзеркалах , кольпоскопія,взяття мазків на бак.скрин. та цитолог.,біман.огл.,консультація), без вартості лаб.досліжд 385
  • Прийом лікаря онко-гінеколога (зерк. огл, розширена відеокольпоскопія з друк. протоколу,огл. мол. зал. та периферичних лімф.вузл.,пальцеве дослідження прямої кишки (жінкам старше 35 років) , взяття мазків, без вартості досліджень) 385
  • Консультація отоларинголога 330
  • Наркоз до 60 хв 2 000
  • Спінальна анестезія 2 500
  • Аплікаційна анестезія 110
  • Консультація лікаря нефролога 330
  • Кінезіотейпінг для дорослих та дітей кожен наступний сегмент ( без матеріалу) 85
  • Кінезіотейпінг для дорослих та дітей кожен наступний сегмент ( з матеріалом) 330
  • Кінезіотейпінг для дорослих та дітей один сегмент ( без матеріалу) 110
  • Консультація психіатра (60 хв) 550

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Татуревич Микола
21 вересня '21р.
Нещодавно оперувавя у цій клініці: ендоназальна ендоскопічна мікрогайморотомія, септопластика, вазотомія. Вдячний усьому персоналу. Лікарі справжні професіонали, медсестри чуйні та добрі. Отримав якісну передопераційну консультацію та професйне її виконання. Окреме Велике дякую лікурю Махначову Максиму Владиславовичу. Його чуйне відношення, підхід до кожного пацієнта та професіоналізм відчувається при кожному прийомі. Побільше б таких людей в медзакладах. Клїніка Центр-В сподобалась, рекомендую.
Володимир
12 липня '21р.
По рекомендаціям друзів звернувся в клініку до проктолога Осадчого Андрія Васильовича, чудовий лікар. Страждав декілька років від гемороя та тріщин. В клініці було проведено професійну консультацію та оперативне втручання. Дякую Андрій Васильович, буду Вас рекомендувати.
Оля
29 травня '21р.
Нещодавно оперувалась у цій клініці, вдячна усьому персоналу, слава Богу що наважилась бо мучилася з хронічним насмарком 25 років, лікарі справжні професіонали а медсестрички чуйні та добрі, окреме дякую Максиму Владиславовичу.
26 лютого '20р.
Велика подяка всьому колективу, особливо Валентині Миколаївні.
Володимир
17 лютого '19р.
Нещодавно став клієнтом Центр-В. Приємно вражений професійністю, толерантністю, відповідальністю керівництва, лікарів та медичних сестер закладу. Щира Вам вдячність!
Катерина
30 листопада '18р.
Лікар,великий професіонал!Володіє сучасними методами алергодіагностики та лікування!
Тетяна
21 липня '18р.
Найкращий лікар, що мені траплявся у Вінниці.
29 квітня '18р.
Зверталась до лор-лікаря Філюк В. М., сподобалось відношення, лікування ефективне, лікар підбирає методику лікування індивідуально, зважаючи мої проблеми з вухом. Вдячна та рекомендую.
Юлія
11 квітня '18р.
Після відвідування дитячого садка імунітет у дочки знизився. Постійні ангіни лікували нам спеціалісти в Центрі-В. Лікування завжди було ефективним. Ми продовжуємо спостерігатися в даному закладі.
Илона
25 березеня '18р.
Рекомендую всем Центр-В, у кого бывают проблемы с ЛОР-органами. Я неоднократно сюда обращалась, лечение всегда было успешным. Врачи не назначают лишних процедур и лекарств. Здесь действительно заботятся о пациентах.
Тетяна
24 березеня '18р.
Я давно ходжу в Центр-В на вул. Келецька. Проблеми з лор органами у мене ще з дитинства. Лікар мені сподобався. Діагностика якісна і сучасна. Лікування ефективне і швидке. Рекомендую без сумнівів.
Диана
03 березеня '18р.
Хочу выразить благодарность специалистам Центра-В, они помогли мне помочь справиться с воспалением аденоидов. Врачи здесь квалифицированные, внимательные и толерантные. Если будут проблемы в этой области, обращусь сюда.
Инга
01 березеня '18р.
В Центре-В работают хорошие и опытные специалисты. Обращалась сюда часто, так как у меня хронический гайморит. Лечение всегда было успешным. Недавно я заболела ангиной. Обратилась я, конечно, в Центр-В. Мне назначили действенные препараты, и снова, лечение было эффективным. Большое вам спасибо!
Камила
01 березеня '18р.
Недавно была в Центре-В на консультации у врача. Мне диагностировали гайморит, назначили эффективное лечение. Также мне промывали здесь нос. Услугами я осталась довольна. Спасибо большое.
Ангелина
28 лютого '18р.
Наблюдаюсь уже несколько лет в этом центре с хроническим тонзиллитом. Врачи здесь опытные, не раз спасали меня от болезни. Рекомендую Центр-В всем, у кого имеются проблемы в этой области.
Тамара
18 лютого '18р.
У моей дочери часто образуются серные пробки в ушах. Думаю, всем известно, что удалять их самостоятельно нельзя. Помогают нам всегда в этом врачи из Центра-В. Путем промывания всегда спасают дочь от этой проблемы. Мы искренне благодарны за неоднократную помощь.
Віка
18 січня '18р.
Поставити діагноз лікар не зміг, порекомендував звернутись до іншого лікаря в диспансер!
Шановний Віктор Борисович, доброго дня. Дякуємо за звернення. Ви були на консультації у лікаря - дерматолога 18.01.2018р. З поглядів медичної етики, ми не можемо розмістити конфіденційну інформацію стосовно Вашого стану здоров`я та діагнозу на публічному порталі. Пропонуємо Вам, для отримання більш чіткої та детальної інформації, повторну безкоштовну консультацію за попереднім записом за тел: (067) 507-49-23 З повагою, Білоус Світлана Вікторівна, заступник директора медичного центру "Хелс Клінік".
Євгенія
17 січня '18р.
В Центрі-В мені розкривали гнійні утворення на горлі. Претензій до лікаря у мене немає. Зробили все якісно і акуратно. Тепер буду знати, до кого звертатися, якщо будуть захворювання в цій області.
Поліна
09 січня '18р.
Відвідувала Центр-В на вул. Келецька з метою видалення вушних пробок. Лікар досвідчений, уважний, все пояснює зрозумілою мовою, дає корисні поради. Я вдячна за якісну медичну допомогу.
Катя
Во время игры сын по неосторожности вставил в нос деталь от конструктора. Случилась беда и я моментально отвезла его к офтальмологу Барциховской Е.А. Об этом докторе много слышала хорошего. Евгения Андреевна отреагировала на ситуацию молниеносно, деталь быстро извлекла из носовой пазухи, обработала рану. Спасибо Вам доктор за спасение сына.

Лікарі клініки Центр-В, медичний центр на Космонавтів

• Невролог
  • Отоларинголог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Записатися на прийом
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 1)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця вул. Київська, 5
7,6
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.