Центр-В, медичний центр на Космонавтів

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний лікувально-діагностичний заклад "Центр-В" на вул. Космонавтів надає послуги дорослим та дітям у лікуванні різноманітних захворювань ЛОР-органів. Кваліфіковані лікарі вищої категорії приймають пацієнтів, виконують діагностику за допомогою сучасного обладнання, лікують інфекційні та вірусні захворювання. Це один з трьох медичних закладів мережі.

Послуги, які пропонує медичний центр:

• консультація дитячого або дорослого отоларинголога, терапевта;
  • вибір слухового апарату;
  • перевірка слуху;
  • промивання лакун мигдалин;
  • промивання носа;
  • ендоскопія;
  • видалення сірчаних пробок;
  • слухопротезування;
  • терапія ГРВІ.

Серед переваг медичного центру — кваліфікований персонал, наявність обладнання для проведення багатьох ЛОР-маніпуляцій.

"Центр-В" на вул. Космонавтів — це якісне лікування дітей та дорослих сучасними методами.

Центр-В, медичний центр на Космонавтів, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Дуплексне сканування артерійї двох кінцівок
  • Дуплексне сканування артерійї кінцівки ( одна)
  • Дуплексне сканування вен однієї кінцівки
  • Дуплексне сканування вен двох кінцівок
  • Дуплексне сканування судин шиї
  • Нейросонографія (УЗД головного мозку дітей до 1 року )
  • УЗД суглобів, діти на ознаку гемартрозу ( колінні, плечові,гомілкові-ступеневі,кульшові)
  • УЗД органів малого тазу
  • УЗД м'яких тканин
  • УЗД сечового міхура і передміхурової залози трансректально
  • УЗД суглобів (один) ( колінні, плечові, лігтьові,гомілкові-ступеневі)
  • Дуплексне сканування судин шиї та голови
  • Трансторакальна ехокардіографія+доплер серця
  • УЗД молочної залози + регіонарні лімфатичні вузли
  • УЗД молочної залози + щитоподібної залози
  • Ще...
  • Реографічне обстеження (РЕГ)
  • Розшифрування ЕКГ
  • Холтер АТ
  • Холтер ЕКГ
  • Холтер АТ + Холтер ЕКГ
  • ЕКГ на дому в межах Вінниці
  • ЕКГ
  • Спірографія (спірометрія) з бронхолітиками
  • Спірографія (спірометрія) звичайна
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія ( ВЕГДС)
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія ( ВЕГДС) +Відеоколоноскопія (ВКС)
  • Відеоколоноскопія (ВКС)
  • Консультація лікаря алерголога (40хв)
  • Консультація лікаря - алерголога (30хв)
  • Ендоскопічна поліпектомія
  • Консультація лікаря гастроентеролога (60хв)
  • Консультація лікаря гастроентеролога (40хв)
  • Консультація лікаря гастроентеролога (30хв)
  • Консультація лікаря гематолога
  • Стернальна, люмбальна пункції
  • Консультація гінеколога ( без огляду) ( бесіда та експертиза заключень)
  • Консультація - бесіда гінеколога-ендокринолога без огляду
  • Консультація з питань контрацепції, без огляду
  • Консультація онко-гінеколога без огляду( бесіда та експертиза заключень)
  • Контроль ефективності лікування лікарем гінекологом
  • Прийом гінеколога (консультація, бімануальний огляд,огляд в дзеркалах,огляд молочних залоз, пальцеве дослідження прямої кишки ( жінкам старше 35 років), взяття мазків бак.скрін та цитологічних мазків (без вартості мазків))
  • Прийом гінеколог дівчата VIRGO (ректальний огляд, огляд молочних залоз,консультація)
  • Прийом гінеколога + УЗД, без вартості лабораторних досліджень
  • Прийом гінеколога дівчат virgo( огляд молочних залоз, УЗД абдомінальним датчиком принаповненному сечовому міхурі, консультація)
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - гусячі лапки
  • Консультація лікаря дерматовенеролога (до 30хв)
  • Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, к.мед.н. Наліжитого А.А.
  • Консультація лікаря дерматовенеролога (до 60хв)
  • Огляд дерматолога перед проведенням маніпуляцій
  • Консультація дерматолога, кандидати медичних наук, з дерматоскопією
  • Дермалайт (10 процедур)
  • Дермалайт (1 процедура)
  • Діагностика грибкової інфекції шкіри за допомогою лампи Вуда
  • Ще...
  • Консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В.(10 консультацій, 3 місяця)
  • Консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В. (15 хв)
  • Консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В. (30хв.)
  • Первинний консультація лікаря-дієтолога к.мед.н. Багрій В.В. (включає 2 консультації 50 хв + 30хв, загальні принципи здорового харчування+ основні групи продуктів і розмір порцій+ аналіз харчування+ рекомендації по модифікацї харчування і впровадження зд
  • Консультація алерголога-імунолога (60хв)
  • Консультація лікаря імунолога ( 30 хв)
  • Консультація лікаря імунолога (40 хв)
  • Консультація терапевта-інфекціоніста
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - 1см2
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - Т-зона
  • Лазерна шліфовка ділянок шкіри - гусячі лапки, повіки верхні
  • Висновок логопеда
  • Заняття з лікарем- логопедом (30 хв) ( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д.)
  • Заняття з лікарем- логопедом (60 хв)( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д.)
  • Заняття з лікарем-логопедом 10 сеансів (30хв)( заняття логоритмікою, сенсомоторна корекція, нейрологопедія, арт-терапія т.д)
  • Занятя з лікарем логопедом з гарнітурою Forbrain
  • Консультація логопеда
  • Дихальна гімнастика
  • Консультація мамолога
  • Антицелюлітний масаж (ручний та вакуумний) (120хв)
  • Антицелюлітний масаж (ручний та вакуумний) (60хв)
  • Антицелюлітний масаж (ручний та вакуумний) (90хв)
  • Баночний (30 хв)
  • Глибокотканий масаж Deep Tisse Massage (30хв)
  • Глибокотканий масаж Deep Tisse Massage (60хв)
  • Дитячий (від 5 років) (30хв)
  • Загальний масаж всього тіла(120хв)
  • Загальний масаж всього тіла(30хв)
  • Консультація лікаря - невролога
  • Консультація лікаря нефролога
  • Бесіда консультація лікаря до 30 хвилин
  • Консультація кандидата медичних наук Зінченко Д.О.
  • Консультація лор лікаря+відеоендоскопічнеспостереження
  • Консультація лор-онколога
  • Консультація Цебрик В.М., головного лікаря ПМП "Центр-В"
  • Контроль ефективності лікування Гол. Лікаря Цебрик В.М.
  • Консультація ЛОР лікаря (на англійській мові)
  • Консультація ЛОР лікаря
  • Бесіда консультація лікаря до 15 хв
  • Консультація лікаря - педіатра
  • Консультація лікаря-педіатра дитини першого місяця життя
  • Консультація лікаря- педіатра дитини до 1-го місяця життя на дому
  • Ізольоване видалення гемороїдального вузла
  • Видалення періанальних бахромок
  • Видалення періанальних канділом від 5шт.
  • Видалення періанальних канділом до 5шт
  • Висічення екстрасфінктерної нориці
  • Висічення куприкових ходів за Донатті
  • Висічення ректовагінальної нориці
  • Висічення трансфінктерної нориці
  • Геморойектомія за М.Морганом
  • Консультація психіатра
  • Консультація психолога (сімейна)
  • Консультація психолога (індивідуальна)
  • Консультація пульмонолога 500
  • Голкорефлексотерапія (1 сеанс)
  • Абітурієнт (консультація лор лікаря, хірурга, невролога,сімейного лікаря, ЕКГ)
  • Абітурієнт (консультація лор лікаря, хірурга, невролога,сімейного лікаря, ЕКГ, гінеколога)
  • Огляд перед вакцінацією (грип)
  • Консультація сімейного лікаря
  • Блокада плечового суглоба,пара сакральні,паравертебральні блокади,при плантарному фасциті( п‘яточна шпора)-ціна однієї процедури ( Дипроспан)
  • Параартикулярна та внутрішньосуглобова ін’єкція пролонгованих глюкокортикостероїдів місцевої дії, блокада ( Дипроспан)
  • Внутрішньовенне забезпечення до 20хвилин
  • Внутрішньовенне забезпечення від 20 хвилин до 40 хвилин
  • Внутрішньовенне забезпечення від 40 хвилин до 60 хвилин
  • Інтубаційний наркоз до 1 години
  • Інтубаційний наркоз за кожну наступну годину
  • Інтубаційний наркоз І категорія до 1 години
  • Інтубаційний наркоз І категорія за кожну наступну годину
  • Консультація лікаря травматолога
  • Консультація лікаря уролога
  • Ректальний огляд ( забір секрета простати на досліждення)
  • Взяття сечі катетером
  • Навенна лазеротерапія
  • УВЧ(1 сеанс)
  • Аудіотон
  • Ще...
  • Передопераційна розмітка варикозно розширених підшкірних вен під контролем УЗД
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижньої кінцівки (1-ї ) з лазерною абляцією співустя без розрізів
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижньої кінцівки (1-ї ) з ЕВЛК(ендовенозна лазерна коагуляція) 1 кат.скл.
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижньої кінцівки (1-ї ) з ЕВЛК(ендовенозна лазерна коагуляція) 2 кат.скл.
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижніх кінцівок (2-х ) з ЕВЛК(ендовенозна лазерна коагуляція) 1 кат.скл.
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижніх кінцівок (2-х ) з ЕВЛК(ендовенозна лазерна коагуляція) 2 кат.скл.
  • Комбінована флебектомія підшкірних вен нижніх кінцівок (2-х ) з лазерною абляцією співустя без розрізів
  • Консультація судинного хірурга
  • Склеротерапія 1 мл
  • Аспірація ліпосакція ліподистрофії (горбу)
  • Первинна хірургічна обробка ран 2 категорія складності
  • Первинна хірургічна обробка ран 1 категорія складності
  • Первинна хірургічна обробка ран 3 категорія складності
  • Зняття швів
  • Операція з приводу пахової грижі (грижесічення)
  • Абдомінопластика 1 категорія
  • Абдомінопластика 2 категорія
  • Абдомінопластика 3 категорія
  • Консультація лікаря - ендокринолога

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
Хочу ще раз подякувати Вам, Філюк Віта Миколаївна, за те, що вилікували гострий отит, за нескінченну доброту, турботу і тепле відношення до мене. Ви чудовий, порядний лікар, найкращий спеціаліст і хороша людина. Ви лікар, який дійсно любить свою роботу і хочете допомагати людям. Від душі Вам бажаю здоров'я і вдячних пацієнтів. З повагою, Ваш пацієнт Петрук І. О.
Святослава
Дуже дякую лікарю Зарезенко Тетяні Павлівні за високий професіоналізм,майстерність,від- повідальність,доброту,людяність. Бажаю лікарю міцного здоров'я, успіхів завжди і в усьому. Многіі літа!
Леся
Хочу подякувати усій команді "центру В" без винятку . Професіоналізм , людяність , чуйне ставлення - це все про колектив центру . Безпосередньо вдячна нашому лікуючому і оперуючому лікарю Махначову Максиму Владиславовичу . Лікар з великої літери і просто прекрасна людина ! Оперували двох діток , була проведена обидвом аденотомія і тонзилектомія . Все пройшло чудово і діти нарешті нормально дихають .
Квасніцька Олена Валеріївна
24 травня '22р.
Величезна подяка лікарю Філюк В.М., яка за час лікування мого сина відрекомендувала себе якнайкраще - це поєднання професіоналізму та людяності. Щиро зичу їй здоров*я й наснаги в подальшій роботі!
Лариса
Щиро вдячна за прекрасне обслуговування у вашій клініці. Особливу подяку висловлюю лікарю Золотаренку Андрію Васильовичу. Ви лікар від Бога. Вдячна Вам за увагу, людяність, компетентність і високий професіоналізм під час прийому.Хотілося б, щоб побільше було таких справжніх висококваліфікаційних лікарів. Тепер раджу усім звертатися у цю клініку.
Анатолій
Щиро дякую лікарю, Осадчому Андрію Васильовичу, за його професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів, що в нас час дуже важливо. Даним мед. закладом користується вся моя сім'я, дуже задоволені і тому рекомендуєм усім. Дякуєм за вашу працю.
Дмитро
Здравствуйте! Хочу поблагодарить персонал Центра В ! Большое вам СПАСИБО! Месяц назад в Центре делали операцию всё было на высоком уровне т. к. сам медик! Рекомендую Всем! Особенно хочу поблагодарить врача Осадчий А.В. и его помощницу Танечка! Вы просто умнички!Еще раз Большое Спасибо!
Дуже рада,що звернулась до хірурга Осадчого Андрія Васильовича. Професіонал своєї справи,акуратний,уважний,з почуттям гумору.Дякую за вашу працю
Оля Ігнатів
Чудова клініка, чудовий ,привітний та турботливий персонал. Окрема подяка лікарю Осадчому Андрію Васильовича. Лікар з золотими руками. Дякую за консультацію та проведену операцію.(такого привітного ставлення я ще не зустрічала в жодній клініці). Буду рекомендувати усім знайомим.
Татуревич Микола
Нещодавно оперувавя у цій клініці: ендоназальна ендоскопічна мікрогайморотомія, септопластика, вазотомія. Вдячний усьому персоналу. Лікарі справжні професіонали, медсестри чуйні та добрі. Отримав якісну передопераційну консультацію та професйне її виконання. Окреме Велике дякую лікурю Махначову Максиму Владиславовичу. Його чуйне відношення, підхід до кожного пацієнта та професіоналізм відчувається при кожному прийомі. Побільше б таких людей в медзакладах. Клїніка Центр-В сподобалась, рекомендую.
Володимир
По рекомендаціям друзів звернувся в клініку до проктолога Осадчого Андрія Васильовича, чудовий лікар. Страждав декілька років від гемороя та тріщин. В клініці було проведено професійну консультацію та оперативне втручання. Дякую Андрій Васильович, буду Вас рекомендувати.
Оля
29 травня '21р.
Нещодавно оперувалась у цій клініці, вдячна усьому персоналу, слава Богу що наважилась бо мучилася з хронічним насмарком 25 років, лікарі справжні професіонали а медсестрички чуйні та добрі, окреме дякую Максиму Владиславовичу.
Велика подяка всьому колективу, особливо Валентині Миколаївні.
Володимир
Нещодавно став клієнтом Центр-В. Приємно вражений професійністю, толерантністю, відповідальністю керівництва, лікарів та медичних сестер закладу. Щира Вам вдячність!
Катерина
Лікар,великий професіонал!Володіє сучасними методами алергодіагностики та лікування!
Тетяна
Найкращий лікар, що мені траплявся у Вінниці.
29 квітня '18р.
Зверталась до лор-лікаря Філюк В. М., сподобалось відношення, лікування ефективне, лікар підбирає методику лікування індивідуально, зважаючи мої проблеми з вухом. Вдячна та рекомендую.
Юлія
11 квітня '18р.
Після відвідування дитячого садка імунітет у дочки знизився. Постійні ангіни лікували нам спеціалісти в Центрі-В. Лікування завжди було ефективним. Ми продовжуємо спостерігатися в даному закладі.
Илона
Рекомендую всем Центр-В, у кого бывают проблемы с ЛОР-органами. Я неоднократно сюда обращалась, лечение всегда было успешным. Врачи не назначают лишних процедур и лекарств. Здесь действительно заботятся о пациентах.
Тетяна
Я давно ходжу в Центр-В на вул. Келецька. Проблеми з лор органами у мене ще з дитинства. Лікар мені сподобався. Діагностика якісна і сучасна. Лікування ефективне і швидке. Рекомендую без сумнівів.
Диана
Хочу выразить благодарность специалистам Центра-В, они помогли мне помочь справиться с воспалением аденоидов. Врачи здесь квалифицированные, внимательные и толерантные. Если будут проблемы в этой области, обращусь сюда.
Инга
В Центре-В работают хорошие и опытные специалисты. Обращалась сюда часто, так как у меня хронический гайморит. Лечение всегда было успешным. Недавно я заболела ангиной. Обратилась я, конечно, в Центр-В. Мне назначили действенные препараты, и снова, лечение было эффективным. Большое вам спасибо!
Камила
Недавно была в Центре-В на консультации у врача. Мне диагностировали гайморит, назначили эффективное лечение. Также мне промывали здесь нос. Услугами я осталась довольна. Спасибо большое.
Ангелина
Наблюдаюсь уже несколько лет в этом центре с хроническим тонзиллитом. Врачи здесь опытные, не раз спасали меня от болезни. Рекомендую Центр-В всем, у кого имеются проблемы в этой области.
Тамара
У моей дочери часто образуются серные пробки в ушах. Думаю, всем известно, что удалять их самостоятельно нельзя. Помогают нам всегда в этом врачи из Центра-В. Путем промывания всегда спасают дочь от этой проблемы. Мы искренне благодарны за неоднократную помощь.
Віка
Поставити діагноз лікар не зміг, порекомендував звернутись до іншого лікаря в диспансер!
Шановний Віктор Борисович, доброго дня. Дякуємо за звернення. Ви були на консультації у лікаря - дерматолога 18.01.2018р. З поглядів медичної етики, ми не можемо розмістити конфіденційну інформацію стосовно Вашого стану здоров`я та діагнозу на публічному порталі. Пропонуємо Вам, для отримання більш чіткої та детальної інформації, повторну безкоштовну консультацію за попереднім записом за тел: (067) 507-49-23 З повагою, Білоус Світлана Вікторівна, заступник директора медичного центру "Хелс Клінік".
Євгенія
В Центрі-В мені розкривали гнійні утворення на горлі. Претензій до лікаря у мене немає. Зробили все якісно і акуратно. Тепер буду знати, до кого звертатися, якщо будуть захворювання в цій області.
Поліна
Відвідувала Центр-В на вул. Келецька з метою видалення вушних пробок. Лікар досвідчений, уважний, все пояснює зрозумілою мовою, дає корисні поради. Я вдячна за якісну медичну допомогу.
Катя
Во время игры сын по неосторожности вставил в нос деталь от конструктора. Случилась беда и я моментально отвезла его к офтальмологу Барциховской Е.А. Об этом докторе много слышала хорошего. Евгения Андреевна отреагировала на ситуацию молниеносно, деталь быстро извлекла из носовой пазухи, обработала рану. Спасибо Вам доктор за спасение сына.

Лікарі клініки Центр-В, медичний центр на Космонавтів

• Отоларинголог
  • Флеболог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,9
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Пн — Пт: 08:30-18:00
Вінниця вул. Київська, 5
7,2
Лікувально-діагностичний "Центр-В" на вул. Київської пропонує пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу за різними напрямками. Пацієнтів приймають отоларинголог, педіатр, терапевт, лікар сімейної медицини, алерголог, гастроентеролог, гінеколог, гомеопат, дерматолог, кардіолог, логопед, невролог, уролог, фізіотерапевт, ендокринолог.
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
7,2
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00