Центр слуху Беттертон м. Кременчук

Часи роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (053) 265-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Інші філії мережі:
Київ вул. Андрія Малишка, 2 (3 поверх)

м.Дарница

3 1

м.Левобережная

18 6

м.Черниговская

19 6
Київ вул. Невська, 2л (орієнтир Фуршет)

м.Святошин

12 5
Львів вул. Городоцька, 44

р.Франківський

Кривий Ріг вул. Лермонтова, 31
Київ м Біла Церква, вул. Шевченка 146, 1-й поверх (біля маг. АТБ)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Відео
  • Статті

Медичний центр слуху "Беттертон" у м. Кременчук відноситься до мережі медичних закладів, які спеціалізовані на діагностиці слуху. В центрі працюють кваліфіковані лікарі — отоларинголог, сурдолог. В медичному закладі проводиться індивідуальний вибір та налаштовування слухового апарату відомого виробника.

Послуги, які надає центр:

• консультація фахівця;
  • діагностика слуху;
  • аудіометричні дослідження;
  • імпендансометрія;
  • реєстрація ОАЄ;
  • комп’ютерний вибір, налаштовування слухового апарату;
  • виготування вушних вкладок;
  • технічне обслуговування та медичне супроводження.

Переваги медичного центру — вузька спеціалізація, високий рівень професіоналізму персоналу, сучасне медичне обладнання, гарантоване сервісне обслуговування пацієнтів.

Знаходиться заклад за адресою вул. Театральна, 34, каб. 8.

• Ціни на послуги

• Комплексна діагностика слуху від 250
  • Тональна порогова аудіометрія з висновком 100
  • Імпедансометрія з висновком 100
  • Підбір та налаштування слухових апаратів 100
  • Діагностика причин несправності слухового апарату (будь-якого виробника) від 50
  • Продування слухових труб по Політцеру 75

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Игорь
26 квітня '18г.
Недавно я делал диагностику слуха в центре "Беттертон". Врач был опытный и квалифицированный, приятен в общении. Я благодарна за медицинские услуги. Рекомендую этот центр слуха без сомнений.
Олег
05 квітня '18г.
В центрі слуху "Беттертон" я підбирав і налаштовував слуховий апарат. Спеціалісти тут працюють кваліфіковані, в центрі приємна атмосфера, немає черг. Тепер проблеми в цій області буду вирішувати тільки в «Беттертон».
Марія
26 лютого '18г.
В центр слуху "Беттертон" зверталася тоді, коли в поліклініці не змогли мені допомогти. Тут працюють кращі фахівці в данній області. Вони змогли мені поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування. Щиро дякую.
Альбина
20 лютого '18г.
В центре слуха "Беттертон" индивидуальный подход к каждому. Специалисты легко находят общий язык с детьми, пожилыми людьми и взрослыми. Вся наша семья уже была в этом центре. Мы благодарны за качественную помощь.
Петр
28 січня '18г.
В центре слуха «Беттертон» я был на приеме у отоларинголога, также мне делали тональную пороговую аудиометрию с заключением. Врач мне понравился, сама клиника тоже оставила приятные впечатления. Здесь всегда чисто и опрятно.
Алексей
01 січня '18г.
Если у вас есть проблемы со слухом, то надо обращаться в Беттертон. Я неоднократно был здесь на консультации. У меня остались только хорошие впечатления. Квалифицированные специалисты, везде стерильная чистота, вежливое отношение ко всем клиентам. Рекомендую всем.
Лаура
08 січня '17г.
Після тривалої хвороби помітила, що став погіршуватися слух. Звернулася за допомогою до медичного центру «Беттертон». Там мене оглянула лікарка, провела діагностику слуху. Потім провели іще аудіометричні дослідження, після чого мені було призначене адекватне лікування, що повністю мені підійшло і було дієвим. Тепер усе добре!

Лікарі клініки Центр слуху Беттертон м. Кременчук

Киян Юрій Володимирович
Отоларинголог
Консультація від 170 грн.
Обрати фах
  • Отоларинголог
очистити

Відео про клініку

Статті про клініку

Как подобрать слуховой аппарат ребенку
Как подобрать слуховой аппарат ребенку
Учесть все нюансы, подобрать наиболее подходящий слуховой аппарат могут специалисты центра «Беттертон». Врачи обеспечат правильное восприятие звука без малейшего дискомфорта для ребенка.
В каких случаях необходим слуховой аппарат
В каких случаях необходим слуховой аппарат
Главное — найти проверенного, надежного продавца, вот почему центр «Беттертон» предоставляет услуги по выбору слухового аппарата, его правильной настройке, адаптации к акустическим условиям и несет ответственность за оказываемую помощь.
+38 (053) 265-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва, 6д (колишня Володарського)
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Полтава вул. Стрітенська, 42
7,2
Медичний центр "Здоров’я" в Полтаві входить до складу групи медичних центрів, надає кваліфіковану медичну допомогу, виконує лабораторну діагностику хвороб. Заклад виконує понад 450 аналізів.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним "Свобода" в Полтаві надає можливість пройти лікування пацієнтам з алкогольною, ігровою та наркотичною залежністю. Кваліфікована допомога надається військовим, які були у зоні бойових дій.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Полтава вул. Героїв Станлінграду, 3
Стоматологічна клініка "Пульмо-Дент" відкрита в 2004 році, займається діагностикою та лікуванням стоматологічних захворювань, амбулаторної пульмонологією. Лікарі клініки поєднують практичну роботу з веденням наукової діяльності, мають великий клінічний досвід роботи.