Центр слуху Беттертон м. Кременчук

Часи роботи:

або дзвоніть за телефонами:

+38 (053) 265-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Інші філії мережі:
Київ вул. Андрія Малишка, 2 (3 поверх)

м.Дарница

3 1

м.Левобережная

18 6

м.Черниговская

19 6
Київ вул. Невська, 2л (орієнтир Фуршет)

м.Святошин

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Відео

Медичний центр слуху "Беттертон" у м. Кременчук відноситься до мережі медичних закладів, які спеціалізовані на діагностиці слуху. В центрі працюють кваліфіковані лікарі — отоларинголог, сурдолог. В медичному закладі проводиться індивідуальний вибір та налаштовування слухового апарату відомого виробника.

Послуги, які надає центр:

• консультація фахівця;
  • діагностика слуху;
  • аудіометричні дослідження;
  • імпендансометрія;
  • реєстрація ОАЄ;
  • комп’ютерний вибір, налаштовування слухового апарату;
  • виготування вушних вкладок;
  • технічне обслуговування та медичне супроводження.

Переваги медичного центру — вузька спеціалізація, високий рівень професіоналізму персоналу, сучасне медичне обладнання, гарантоване сервісне обслуговування пацієнтів.

Знаходиться заклад за адресою вул. Театральна, 34, каб. 8.

• Ціни на послуги

• Комплексна діагностика слуху від 250
  • Тональна порогова аудіометрія з висновком 100
  • Імпедансометрія з висновком 100
  • Підбір та налаштування слухових апаратів 100
  • Діагностика причин несправності слухового апарату (будь-якого виробника) від 50
  • Продування слухових труб по Політцеру 75
  • Промивання сірчаних пробок 150
  • Консультація фахівця з підбору слухових апаратів 170

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Игорь
26 квітня '18г.
Недавно я делал диагностику слуха в центре "Беттертон". Врач был опытный и квалифицированный, приятен в общении. Я благодарна за медицинские услуги. Рекомендую этот центр слуха без сомнений.
Олег
05 квітня '18г.
В центрі слуху "Беттертон" я підбирав і налаштовував слуховий апарат. Спеціалісти тут працюють кваліфіковані, в центрі приємна атмосфера, немає черг. Тепер проблеми в цій області буду вирішувати тільки в «Беттертон».
Марія
26 лютого '18г.
В центр слуху "Беттертон" зверталася тоді, коли в поліклініці не змогли мені допомогти. Тут працюють кращі фахівці в данній області. Вони змогли мені поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування. Щиро дякую.
Альбина
20 лютого '18г.
В центре слуха "Беттертон" индивидуальный подход к каждому. Специалисты легко находят общий язык с детьми, пожилыми людьми и взрослыми. Вся наша семья уже была в этом центре. Мы благодарны за качественную помощь.
Петр
28 січня '18г.
В центре слуха «Беттертон» я был на приеме у отоларинголога, также мне делали тональную пороговую аудиометрию с заключением. Врач мне понравился, сама клиника тоже оставила приятные впечатления. Здесь всегда чисто и опрятно.
Алексей
01 січня '18г.
Если у вас есть проблемы со слухом, то надо обращаться в Беттертон. Я неоднократно был здесь на консультации. У меня остались только хорошие впечатления. Квалифицированные специалисты, везде стерильная чистота, вежливое отношение ко всем клиентам. Рекомендую всем.
Лаура
08 січня '17г.
Після тривалої хвороби помітила, що став погіршуватися слух. Звернулася за допомогою до медичного центру «Беттертон». Там мене оглянула лікарка, провела діагностику слуху. Потім провели іще аудіометричні дослідження, після чого мені було призначене адекватне лікування, що повністю мені підійшло і було дієвим. Тепер усе добре!

Лікарі клініки Центр слуху Беттертон м. Кременчук

Киян Юрій Володимирович
Отоларинголог
Консультація від 170 грн.
Обрати фах
  • Отоларинголог
очистити

Відео про клініку

+38 (053) 265-60-62 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Полтава вул. Миколи Дмитрієва, 6д (колишня Володарського)
Урологічний центр Решетнікова — це спеціалізований медичний заклад, який займається діагностуванням та лікуванням за напрямками урологія та андрологія. Пацієнтів приймає лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, який має багаторічний стаж та досвід роботи.
Записатися на прийом
Центр допомоги залежним "Свобода" в Полтаві надає можливість пройти лікування пацієнтам з алкогольною, ігровою та наркотичною залежністю. Кваліфікована допомога надається військовим, які були у зоні бойових дій.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Приватний кабінет психолога Світлани Господинюк — медична установа, в якій надається психологічна допомога дорослим та дітям.
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00
Полтава вул. Соборності, 66 (офіс 704а)
Кабінет психолога, психотерапевта Шевченко Ольги надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде сертифікований психотерапевт, психолог, гештальт-терапевт. Бере участь в науково-практичних конференціях, інтенсивах, психологічних майстер-класах, семінарах, лекціях, тренінгах. Надає скайп-консультації по всій Україні.