Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування аденоми простати в DIEVO ЦЕНТР ХІРУРГІЧНИХ РІШЕНЬ

Киев вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
8,1
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00
Лікування аденоми простати в DIEVO ЦЕНТР ХІРУРГІЧНИХ РІШЕНЬ

Аденома (а відповідно до Міжнародної класифікації хвороб коректніше використовувати термін «доброякісна гіперплазія») простати — це захворювання, при якому через розростання тканин збільшуються розміри передміхурової залози. Така патологія нерідко зустрічається у чоловіків похилого віку. Після 50 років її діагностують майже у кожного другого, а після 80 років — у 9 з 10 пацієнтів.

При підозрах на аденому простати, звертайтеся в центр «Дієво» в Києві. Наші урологи проведуть необхідні обстеження і підберуть вам оптимальне лікування. Для запису до лікаря, телефонуйте нам або заповніть онлайн форму на сайті.

Причини і симптоми доброякісної гіперплазії передміхурової залози

Основною причиною аденоми вважається вік і пов'язані з ним гормональні зміни в організмі чоловіка. Збільшуватися в розмірах простата, як правило, починає з падінням рівня статевих гормонів — після 40-45 років. До факторів ризику відносять також простатит при його недостатньому або несвоєчасному лікуванні. А ось вірогідний взаємозв'язок між доброякісною гіперплазією і шкідливими звичками, низькою фізичною або статевою активністю науково не підтверджена.

Незначне збільшення простати в розмірах зазвичай не дає про себе знати. Симптоми з'являються тоді, коли новоутворення починає впливати на роботу сечостатевих органів, а саме здавлює сечовивідний канал. У зв'язку з цим основними проявами аденоми стають:

 • часті позиви до сечовипускання;
 • слабкий струм сечі;
 • відчуття неповного випорожнення сечового міхура;
 • дискомфорт і біль в промежині;
 • часті походи в туалет по ночах.

Без лікування хвороба повільно, але стійко прогресує. Спочатку погіршується якість життя чоловіка, а потім в організмі виникають незворотні порушення, аж до ниркової недостатності.

Діагностика аденоми простати в Києві

Урологи хірургічного центру «Дієво» починають первинний прийом з опитування та огляду пацієнта. Для оцінки стану його здоров'я, виявлення стадії захворювання і визначення тактики лікування призначаються наступні інструментальні та лабораторні тести:

 • УЗД передміхурової залози та органів малого таза;
 • аналіз крові на онкомаркер ПСА;
 • урофлоуметрия (клінічний метод оцінки швидкості сечовипускання) і т.д.

Тільки на підставі результатів цих обстежень уролог розробляє індивідуальний план лікування доброякісної гіперплазії.

Методи лікування аденоми простати в «Дієво»

При зверненні пацієнта на ранніх стадіях показано медикаментозне лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози. Використовуються дві групи препаратів: одні підвищують якість сечовипускання, впливаю на мускулатуру сечового міхура, другі запобігають подальше зростання новоутворення або навіть дозволяють зменшити розміри простати.

Якщо медикаментозне лікування не дає бажаних результатів, то рекомендується вдатися до оперативного втручання. У своїй практиці ми віддаємо перевагу малоінвазивним методам, в тому числі таких процедур як лазерна вапоризації і трансуретральна резекція (скорочено ТУР). У першому випадку видалення гіперплазії невеликих розмірів здійснюється безкровно з використанням високотехнологічного діодного лазера.

Виникли питання — проконсультуйтеся з лікарем
Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введіть ім'я
Введіть телефон
Заповніть поле телефона
Коментар
Відправляючи запит, Ви приймаиєте правила роботи сервісу
Дякуємо,

Ваш запит успішно відправлено!

У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.

ТУР теж не передбачає проколів і розрізів шкіри: аденома видаляється через сечовипускальний канал за допомогою спеціального ендоскопічного обладнання та під контролем відеоспостереження.

У порівнянні з відкритими порожнинними операціями малоінвазивна хірургія при аденомі в «Дієво» забезпечує пацієнту наступні переваги:

 • мінімальну травматичність і крововтрати;
 • короткий термін перебування в стаціонарі;
 • невеликий реабілітаційний період .

Після ТУР перебування в стаціонарі не перевищує 2-3 діб, а повне відновлення займе до двох тижнів. Щоб дізнатися більше деталей, записуйтеся на прийом до нашим урологам.

Приватний ЛОР-кабінет доктора Хролец О. В. «Khorolets» проводить діагностику та лікування захворювань вуха, горла, носа. Прийом дітей і дорослих веде кваліфікований фахівець-отоларинголог.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 09:00-13:00 Нд: 09:00-13:00
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00
Консультативний центр лікування та діагностики "Адепт Лелека" розпочав свою діяльність у 2000 році на базі медцентру "Адепт", пропонує пацієнтам повний комплекс ультразвукової діагностики організму. Проводить прийом дітей з народження, в тому числі дитяча гінекологія.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Жіноча клініка, здійснює прийом, лікування ЗПСШ, узі при вагітності, скринінг плода, узі загальне організму. Надаємо послуги в області косметологічної гінекології, переривання вагітності медикаментозно і не медикаментозно, ведення вагітності. Є лікар-мамолог, кольпоскопія, проводиться лікування папілом і видалення кондилом у чоловіків.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-19:00
Сучасна «Клініка жіночого здоров'я» європейського зразка спеціалізується в області гінекології, займається діагностикою та лікуванням широкого ряду захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде гінеколог доктор медичних наук.
Записатися на прийом
Пн: 08:00-19:00 Ср: 08:00-19:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00
Вінниця вул. Келецька, 104
8,6
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-14:00
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
7,0
Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 10:00-16:00
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
Пн — Пт: 09:30-19:00