Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дроблення каменів в нирках в DIEVO ЦЕНТР ХІРУРГІЧНИХ РІШЕНЬ

Киев вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
8,1
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00
Дроблення каменів в нирках в DIEVO ЦЕНТР ХІРУРГІЧНИХ РІШЕНЬ

Сучасна медицина дозволяє дробити камені в нирках різними методами. Але найефективнішим залишається перкутанна лазерна літотрипсія. При такому оперативному втручанні використовується ендоскоп, який вводиться під шкіру через невеликий прокол в області попереку. А вже через канали ендоскопа підводиться лазер, який і руйнує конкременти, тобто камені в нирках.

У хірургічному центрі «Дієво» задіюються всі технологічні можливості дроблення конкрементів. Наші хірурги використовують передове обладнання і мають досвід виконання інноваційних операцій, в процесі яких застосовується відразу кілька методик, в тому числі гнучка пієлоскопія (фіброволоконна), перкутанна і міні-перкутанна літотропсія.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо на консультації нашого хірурга-уролога. А записатися на прийом можете онлайн або в телефонному режимі.

Переваги перкутанної лазерної нефролітотрипсії

Цей метод дроблення каменів хоч широко поширений в урології, але вважається досить складним видом втручання. Тому запорукою успіху операції є досвід і компетенції хірурга. До головних переваг перкутанної літотрипсії відноситься:

 • висока ефективність руйнування конкрементів;
 • низька травматичність: на шкірі робиться один прокол, а інші органи сечовивідної системи не пошкоджуються;
 • короткий період госпіталізації і подальшого відновлення.

Показання для дроблення каменів у нирках

Утворення конкрементів у нирках є характерним симптомом сечокам'яної хвороби. І якщо дрібні камені ще можуть вийти самі, то середні і великі обов'язково потребують медичної допомоги. Головним приводом для звернень до лікаря, як правило, стають сильно виражений гострий біль в області попереку або паху — ниркова колька.

Лазерна нефролітотрипсія з перкутанним доступом застосовується у випадку з одиничними або множинними каменями. До основних показань для цього виду хірургії відносять:

 • великі конкременти (розміром більше 3 см);
 • деякі види каменів, в тому числі коралоподібні і цистинові;
 • неможливість застосування інших методів, в тому числі дистанційного дроблення або із застосуванням гнучкого ендоскопа;
 • камені в аномальній нирці або єдиною збереженою.

Протипоказання до перкутанної літотрипсії

Не застосовується ця методика руйнування конкрементів при порушеннях згортання крові і наявності інфекцій сечовивідних шляхів. Тимчасово протипоказано дробити камені в нирках за допомогою перкутанной літотрипсії при:

 • вагітності;
 • шкірних пошкодження в області попереку, де виконується прокол;
 • патологіях, що заважають доступу до нирки.

Як підготуватися до нефролітотрипсії?

Попередньо хірурги-урологи центру «Дієво» призначають комплекс передопераційних досліджень, в тому числі:

 • лабораторні аналізи крові і сечі;
 • флюорографію;
 • УЗД органів малого тазу;
 • електрокардіографію;
 • консультацію анестезіолога;
 • інші обстеження за наявності показань (наприклад, жінкам також рекомендовано відвідування гінеколога).
Виникли питання — проконсультуйтеся з лікарем
Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введіть ім'я
Введіть телефон
Заповніть поле телефона
Коментар
Відправляючи запит, Ви приймаиєте правила роботи сервісу
Дякуємо,

Ваш запит успішно відправлено!

У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.

Виконання перкутанної лазерної літотрипсії

Операція проводиться з використанням анестезії. Для доступу до нирки з камінням виконується прокол в області попереку. Потім вводиться ендоскоп, а через нього лазерне обладнання (літотріптор), який і здійснює дроблення конкрементів на дрібні фрагменти. На завершення процедури ставиться дренаж (за потреби), а вже після його зняття накладається стерильна пов'язка. Тривалість операції залежить від кількості і розміру каменів, які потрібно дробити.

Пацієнт деякий час (не менше доби) залишається під наглядом лікарів в комфортній палаті повного забеспечення . Відновлення може припускати прийом медикаментів, дієтичне харчування, обмеження фізичних навантажень і т.д.

Розташований на базі Тернопільської Університетської лікарні "Центр мікрохірургії ока" пропонує якісну діагностику та лікування очних хвороб. У центрі працюють лікарі-офтальмологи, офтальмохірурги вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
8,1
Діагностичний центр WDE3D на проспекті Перемоги входить в мережу незалежних центрів, спеціалізується на проведенні рентгенологічних досліджень щелепно-лицьової області.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-17:00
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
8,6
Багатопрофільний медичний центр "Хелс клінік" на Стрілецькій спеціалізується на діагностиці та лікуванні за напрямками — терапія, гастроентерологія, дерматовенерологія, ендокринологія, кардіологія, ревматологія, пульмонологія, онкологія, неврологія та сімейна медицина. Серед лікарів центру кандидати та доктора медичних наук.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:30-18:00
Приватний ЛОР-кабінет доктора Хролец О. В. «Khorolets» проводить діагностику та лікування захворювань вуха, горла, носа. Прийом дітей і дорослих веде кваліфікований фахівець-отоларинголог.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 09:00-13:00 Нд: 09:00-13:00
Клініка "BABY LUCK" спеціалізується на апаратному лікуванні вад зору у дітей. Консультаційний прийом пацієнтів проводять офтальмолог і невролог.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-17:00
Консультативний центр лікування та діагностики "Адепт Лелека" розпочав свою діяльність у 2000 році на базі медцентру "Адепт", пропонує пацієнтам повний комплекс ультразвукової діагностики організму. Проводить прийом дітей з народження, в тому числі дитяча гінекологія.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Жіноча клініка, здійснює прийом, лікування ЗПСШ, узі при вагітності, скринінг плода, узі загальне організму. Надаємо послуги в області косметологічної гінекології, переривання вагітності медикаментозно і не медикаментозно, ведення вагітності. Є лікар-мамолог, кольпоскопія, проводиться лікування папілом і видалення кондилом у чоловіків.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-19:00
Сучасна «Клініка жіночого здоров'я» європейського зразка спеціалізується в області гінекології, займається діагностикою та лікуванням широкого ряду захворювань жіночої репродуктивної системи. Прийом веде гінеколог доктор медичних наук.
Записатися на прийом
Пн: 08:00-19:00 Ср: 08:00-19:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-19:00