Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Наслідки ситної вечері на ніч

Наслідки ситної вечері на ніч

Прийом їжі в пізній час доби, а особливо перед сном, призводить до загострення хронічних захворювань, підвищує ризики виникнення метаболічних порушень, включаючи ожиріння, цукровий діабет та різні порушення ліпідного і вуглеводного обмінів.

Категорії людей, які свідомо пізно вечеряють

Першу групу складають абсолютно здорові люди, які змушені їсти вночі. Це часто пов'язано з неможливістю або небажанням приймати їжу на робочому місці або поза домом. Наприклад, хтось працює цілий день, повертається пізно ввечері і тільки тоді може поїсти. Багато хто не снідає повноцінно, або снідає, але вимушено не їсть в обід і перебивається перекусами. При цьому після роботи такі люди пізно вечеряють, вживаючи великі порції висококалорійної їжі.

Друга група включає людей з психологічними або психіатричними проблемами. У медицині це називається розладом харчової поведінки, а в англомовній літературі виділяють "синдром нічної їжі". Для нього характерна повна відсутність апетиту зранку і переїдання в нічні години, коли людина з'їдає більше 25% добової калорійності після вечері. Залежність від їжі, як і будь-яка інша, виникає, в тому числі, через низку психологічних проблем, що накопичилися, і які людина не в змозі вирішити самостійно. У такій ситуації необхідно звернутися до спеціалістів.

Наслідки ситної та пізньої вечері для здоров'я

Ситна вечеря перевантажує ендокринну систему, при цьому в організмі в надлишку виробляється інсулін, що стає одним з факторів виникнення різних хвороб, таких як ожиріння, діабет, атеросклероз, артеріальна гіпертензія, дисбактеріоз. Крім цього, між надлишком інсуліну і розвитком депресій є прямий зв'язок.

Возникли вопросы — проконсультируйтесь с врачом
Для записи на консультацию звоните по телефонам или заполните форму обратной связи:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введите имя
Введите телефон
Заполните поле телефона
Комментарий
Отправляя заявку, вы принимаете правила работы сервиса
Спасибо,

Ваш запрос успешно отправлен!

В ближайшее время с Вами свяжется специалист
call-центра и уточнит все вопросы.

В результаті пізніх вечерь також страждають внутрішні органи, особливо великі навантаження випробовують печінка та нирки. Рясна їжа перед сном знижує секрецію гормонів росту, через що, з часом стаючи нормою, призводить до різкого прискорення природних процесів старіння організму.

Якщо незадовго до сну людина поїла, особливо важку їжу, її шлунок все ще продовжує працювати, в той час як дванадцятипала кишка «відпочиває», в ній накопичується їжа, для переробки якої починає вироблятися велика кількість жовчі. Однак жовч не може проникнути в переповнену дванадцятипалу кишку і залишається в жовчному міхурі. Це призводить до його запалення та утворення в ньому каменів.

Пізній прийом їжі може спровокувати безсоння і, як наслідок, млявий стан вранці. Також, подібний образ харчування, що триває довгий час, може накласти відбиток на фігуру. Зайва вага з'являється у багатьох людей саме від того, що вони люблять їсти перед сном.

"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Тернополі - це складовая мережі медичних центрів, спеціалізований на діагностиці та лікуванні очних захворювань у дітей та дорослих. Центр має вищу акредитаційну категорію. Серед лікарів центру фахівці вищої кваліфікаційної категорії, офтальмологи, катаральні та рефракційні хірурги.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-18:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Івано-Франківському займається лікувально-діагностичною діяльністю, допомагає пацієнтам повернути якість зору. Центр акредитований як медичний заклад вищої акредитаційної категорії, має міжнародні сертифікати. У центрі працюють кваліфіковані спеціалісти, лікарі-офтальмологи, хірурги.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-18:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-18:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-18:00
Центр відновлення зору Анатолія Совви займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-18:00
Ивано-Франковск г. Коломыя, пл. Вечевой Майдан, 1/2
9,3
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Коломиї надає повний спектр послуг для діагностики та лікування очей у пацієнтів різного віку. Це філія мережі медичних центрів, які займаються питаннями зору. Лікарі центру мають високу кваліфікаційну категорію.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:30-18:00
Хмельницкий г. Каменец-Подольский, ул. Данила Галицкого, 11/1
8,7
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Кам’янець-Подільському — це відділення мережі сучасних офтальмологічних центрів України, надає медичну допомогу пацієнтам, які мають захворювання ока. Серед лікарів-офтальмологів фахівці вищої кваліфікаційної категорії.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-18:00
Многопрофильное медицинское учреждение "Сити Клиника" охватывает три направления — семейная медицина, гинекология и малоинвазивная хирургия одного дня. В штате клиники опытные врачи, среди которых доктора и кандидаты наук в области медицины.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Вс: 09:00-18:00