завершена

Літній check-up для жінок за супер ціною в Мати та Дитина

Киев
Літній check-up для жінок за супер ціною в Мати та Дитина в серпні
Лікарі в акції
1 відгук
Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
1 відгук
Літній check-up для жінок за супер ціною в Мати та Дитина

Літо — це час радості, релаксу та незабутніх пригод. Але ми завжди пам'ятаємо, що ваше здоров'я є нашим пріоритетом.

Наші лікарі розробили спеціальну акцію - літній check-up для жінок. Цей пакет послуг допоможе вам відчувати себе чудово і переконатися, що ви на правильному шляху до здорового життя.

Перший візит до гінеколога дозволить вам отримати професійну консультацію, відповісти на всі ваші запитання та забезпечити повноцінний медичний огляд. Кольпоскопія та цитологічне дослідження допоможуть вчасно виявити захворювання шийки матки.

У складі літнього check-up також входить аналіз рівня феритину, що визначає кількість заліза в організмі, а також аналіз рівня вітаміну Д, який є важливим для засвоєння кальцію, магнію та фосфору. Вітамін D необхідний для нормального згортання крові, роботи щитовидної залози та нирок, а також регулює овуляцію. Не втрачайте час і запишіться на наш літній check-up вже сьогодні.

Насолоджуйтеся літом на повну, знаючи, що ваше здоров'я під надійним контролем.

Акція включає:

• Первинна консультація лікаря акушера-гінеколога
  • Кольпоскопія
  • Цитологічне дослідження шийки матки (PAP-тест)
  • 25-гідроксивітамін D, 25-(OH)D
  • Феритин.

Вартість:

• Київ та Львів — 1300 (3145) грн. Житомир — 1150 (2885) грн.
Інші клініки в акції:
Житомир, вул. Велика Бердичівська, 43
8,7
Київ, пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь 23 4 м.Почайна 33 8
Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Вс: 08:00-22:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00