Сторінка 2. Лікарі урологи в Києві (Святошинський район)

Валерій
Професійний,лікар який знає свою справу. Консультація, організація лікування проводиться на високому рівні. Рекомендую майбутнім пацієнтам.
30 листопада '-1 г.
К Виктору Владимировичу обращался муж с проблемой нарушения потенции. После начала лечения уже заметили положительные результаты
28 грудня '16 г.
Артур
Эффективно провел лечение! о болезнях теперь и не вспоминаю
07 вересня '16 г.
Уролог, онкоуролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань сечовидільної та чоловічої статевої систем, а також заочеревинного простору. Приймає пацієнтів з онкологічними захворюваннями сечовидільної системи. Проводить оперативні втручання будь-якого рівня складності.
Консультація від 650 грн
Уролог
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар-уролог першої категорії, проводить консервативне і оперативне, в тому числі і лапароскопічне, при гострих і хронічних захворювань сечостатевої системи у дітей. Займається лікуванням паталогій зовнішніх статевих органів - баланопостит, фімоз, парафімоз, орхо-епідідіміт, синдром гострої мошонки.
Консультація
Хірург, УЗД-фахівець