Сторінка 2. Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Позняки)

Мне тяжело пришлось после родов, моё состояние оставляло желать лучшего, ещё и появились проблемы с грудью. Инна Васильевна консультировала меня относительно грудного вскармливания. Я не пожалела, что к ней обратилась. После консультации мои дела улучшились, я начала кормить ребёнка правильно.
12 квітня '17 г.
Кристина
Инна Васильевна делала первые вакцинации моему ребёнку. Качалуба сделала всё быстро и профессионально, сынок даже не успел понять, что произошло. Она проконсультировала нас по поводу других вакцинаций. В дальнейшем, все следующие вакцинации мы планируем делать в Инны Васильевны.
10 березеня '17 г.
Ольгу Семеновну знаю давно — со старшим ребенком обращалась только к ей и всегда была уверенна в адекватности и эффективности назначенного лечения. Теперь ходим к ней и с младшим). Врач очень внимательная, грамотная и вежливая. Лишнего никогда не назначает, на приемах всегда расскажет, что и как делать, распишет рекомендации. Еще один плюс — это возможность вызова врача на дом. Я очень довольна своим педиатром и всем ее рекомендую!
27 лютого '17 г.
Армен
Ольга Семенівна чуйна і добра жінка, відмінний педіатр. Нам і нашій дитині приємно звертатися за лікуванням і консультацією до Андрющенко - ми відчуваємо підтримку і завжди дієву допомогу цього лікаря.
13 грудня '16 г.
Педіатр, дитячий алерголог, дитячий гастроентеролог, лікар медицини невідкладних станів
Викликати лікаря додому
Лікар педіатр вищої категорії, займається профілактикою та терапією захворювань у дитячому і підлітковому віці, включаючи хронічні захворювання та дитячі інфекційні хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр, гастроентеролог
Доктор Качалуба Інна Василівна спеціалізується в області педіатрії. Постійно консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Займається оцінкою фізичного і психологічного розвитку дитини. У своїй роботі користується сучасними терапевтичними методами. Проводить профілактичні заходи, діагностує і лікує захворюваня у дітей.
Київ пр-т Петра Григоренка, 22/20 м.Позняки177
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог, консультує пацієнтів із проблемами травної системи, призначає лікування гастриту, коліту, панкреатиту, холециститу, виразкової хвороби. та запеклих захворювань ШКТ. Має значний досвід, регулярно вдосконалює свої знання.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Терапевт, ревматолог
21 рік досвіду
Уляна Ігорівна постійний учасник лекцій, майстер-класів, є співавтором посібника «Принципи формулювання діагнозів у практиці сімейного лікаря» . Застосовує сучасні методи діагностики і лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Педіатр
Лікар педіатр. Надає послуги з діагностики та лікування органів дихання, травного тракту у пацієнтів дитячого віку, веде консультативний прийом. Закінчила Донецький Національний Медичний Університет ім. М.Горького.
Консультація от 640 грн.
Гастроентеролог
41 рік досвіду
Лікар використовує сучасні методи лікування, постійно підвищує свою кваліфікацію. Володіє рідкісною методикою лікування таких захворювань як поліпи жовчного міхура, гемангіоми печінки та інше. Практикує біоакупунктуру препаратами Heel. Також лікар має спеціалізацію з психіатрії та наркології.
Хірург, проктолог
Хірург, проктолог
Досвідчений, уважний, професійний лікар, вміє знайти індивідуальний підхід до пацієнтів та розташувати їх до себе. Уважно відноситься до пацієнтів та лікувального процесу, керуючись міжнародними стандартами діагностики та лікування.
Хірург, лікар ультразвукової діагностики
Лікар з багаторічним досвідом роботи у відділенні хірургії здійснює консультативний прийом хворих загальнохірургічного профілю. Проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини. Виконує значний перелік лапаротомних операцій, таких як апендектомія, видалення гриж, холецистектомія, ліквідація кишкової непрохідності, висічення перфоративної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК), пілоропластика, резекція кишечника тощо. Надає кваліфіковану допомогу хворим із гнійною патологією. Видаляє різноманітні доброякісні пухлини м'яких тканин. Займається оперативним лікуванням геморою, варикозної хвороби нижніх кінцівок, анальних тріщин, епітеліального куприкового ходу.
Педіатр
21 рік досвіду
Ольга Іванівна чуйна, уважна, вміє налагодити контакт із дитиною. Лікування проводить згідно протоколів, комплексна підтримка дитини.