Сторінка 3. Лікарі гінекологи в Києві (метро Площа Українських героїв)

02.03.2017
Мені все сподобалося. Можу сказати, що лікар хороший та кваліфікований спеціаліст. З величезним багажем знань в своїй галузі. В спілкування надзвичацно приємна та доброзичлива. Уважно ставиться до найменших дрібниць! Рекомендую!
07 лютого '20 г.
Кирилл
Все було просто чудово, все так, як має бути на прийомі у висококваліфікованого фахівця. Лікар була чуйна, дуже ввічливо зі мною спілкувалася, і взагалі приємна людина. все швидко, якісно, та детально пояснено! Однозначно рекомендую!
20 лютого '20 г.
Юля
У Елены Петровны наблюдаюсь четвертый год. Благодаря ей избавилась от проблем, что больше десяти лет не могли поставить диагноз. Анализы назначает самые необходимые и только по полученным результатам начинает разбираться дальше. Это первый доктор, которому я стала доверять, профессионализм которого абсолютно во всем, и, конечно, излечение от болезней тому доказательство.
30 листопада '-1 г.
Прекрасный врач. Наблюдалась у нее во время беременности. Елена Петровна очень внимательный и отзывчивый врач, поддерживала меня в тяжелые моменты, когда меня пришлось госпитализировать. Спасибо вам большое за все. Сейчас смотрю на свою доченьку и радуюсь!
28 лютого '18 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог
Акушер-гінеколог з вищою кваліфікаційною категорією, спеціалізується на лікуванні безпліддя і невиношування плоду. Проводить консультації сімейних пар з питань планування вагітності, надає допомогу при ендокринних захворюваннях, займається лікуванням венеричних патологій. Володіє хірургічними методами терапії.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на питаннях планування вагітності, проводить комплексну терапію порушень з боку репродуктивної системи. Працює з вагітними жінками, веде плановий облік, підготовку, приймає пологи. Допомагає в усуненні післяпологових травм і розривів.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-акушер-гінеколог, репродуктолог, проводить консультації пацієнтів з питань здоров'я жіночої репродуктивної системи. Володіє навичками ультразвукової діагностики органів малого таза. Проводить підготовку до ЕКЗ. Надає консультативну допомогу під час вагітності. Займається лікуванням різних захворювань шийки матки, ендометріозу, ЗПСШ, неспецифічних запальних процесів. Консультує з питань гормональної контрацепції, клімаксу, порушень менструального циклу.
Акушер-гінеколог
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує лапароскопічні та порожнинні хірургічні втручання. Консультує з питань планування сім'ї та контрацепції. Надає психологічну підготовку до пологів.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Проводить профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом. Виконує кольпоскопію, ультразвукове дослідження матки та органів малого тазу. Веде вагітність. Лікує молочницю, вульвіт, ендометріоз, дисплазію шийки матки та кісти яєчників.
Гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар-гінеколог, УЗД-спеціаліст займається лікуванням запальних захворювань, патологій шийки матки, порушень менструального циклу, гіперпластичних процесів ендометрію, бактеріального вагінозу, інфекцій, які передаються статевим шляхом та ін. Також проводить малі гінекологічні операції (діагностичне вишкрібання порожнини матки, гістерорезектоскопію шийки матки, аспіраційну біопсію ендометрію).
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог проводить замісну гормональну терапию, кольпоскопію, кріодеструкцію шийки матки, радіохвильову коагуляцію шийки матки, біопсію шийки матки. Займається лікуванням дисгормональних патологій молочних залоз.