Сторінка 2. Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Контрактова площа)

Борис Н.
Мені сподобалася, оперативність у вирішенні питання! Було проведені лабораторні аналізи, призначено лікування. Детально розписані рекомендації та лікування. Лікар, був уважним і доступно все пояснював. Притензій до фахівця немає.
02 березеня '20 г.
Гюнай
На рахунок фахівця зауважень, та нарікань взагалі немає. Все детально пояснила і розповіла. Направила на додаткове обстеження, і за результатами якого, вирахувала дозу препарату. Спеціаліст кваліфікований. Звертатися буду лише до неї.
02 лютого '20 г.
Дарья
Для меня важно чтобы лечение было натуральным, безопасным детям. уже 5 лет я лечу всех членов семьи у Марины Ивановны. она - замечательный специалист, очень внимательный, тактичный и эффективный. К тому же приятный в общении человек))
10 квітня '17 г.
Арина
Медикаментозное лечение - не для меня, рада, что нашла такого замечательного гомеопата, который всегда найдет оптимальное решение проблемы!
16 серпня '16 г.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Гомеопат, терапевт
Лікар-терапевт, гомеопат, спеціалізується на безмедикаментозної терапії, займається лікуванням захворювань органів дихання, кардіологічних патологій, розладів роботи шлунково-кишкового тракту і нервової системи щадними методами, гомеопатичними препаратами. Веде консультативний прийом пацієнтів. Складається в Асоціації гомеопатів України.
Київ вул. Братська, 10 (під'їзд №2, на домофон 459) м.Контрактова площа155м. Поштова площа73
Гастроэнтеролог, Педиатр
Лікар гастроентеролог дитячий, педіатр вищої категорії. Надає послуги з лікування консультування дітей раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку, здійснює профілактичну вакцинацію у дітей. Закінчила Національний медичний університет.
Терапевт, Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, грипом, пневмонією, гострим і хронічним тонзилітом, гастритом, хронічним панкреатитом і холециститом, виразковою хворобою шлунку та бронхітом. Консультує з питань харчування та вакцинації.
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216