Сторінка 2. Лікарі дерматологи в Києві (метро Кловська)

Катерина
Дуже вдячна лікарю! Я залишилася абсолютно задоволена. Лікар компетентний не лише у своїй галузі, а й в суміжних. Надав вичерпну консультацію, та призначив доступне лікування. Я розраховувала що ціна за ліки буде більш суттєвою. Але вони справді допомагають. Рекомендую!
19 січня '20 г.
Хороший и человек, и врач! Доверяю на 100%
11 травня '17 г.
Консультировалась у косметолога Елены Викторовны по поводу удаления рубцов на коже после акне.Записалась к ней на процедуру. Уверена, что это поможет моей коже стать здоровой, красивой и сияющей. Моя подруга обслуживалась у косметолога Ковалевой. Я тоже ей доверяю.
09 лютого '17 г.
Помолодеть на несколько лет без пластической хирургии? Да, я тоже думала, что невозможно)) Но очень даже возможно)) довольна, как слон!)))
24 серпня '16 г.
Дерматолог, Косметолог
Лікар-косметолог, дерматолог, спеціалізується на всіх видах лазерної корекції шкіри обличчя і тіла. Пройшла навчання по дерматовенерології. Проводить лазерну шліфовку, корекцію, чистку і омолодження, видаляє доброякісні утворення, шрами і рубці, судинні зірочки за допомогою лазера. Учасник навчальних програм і тренінгів для підвищення кваліфікації.
Дерматовенеролог, косметолог
Проводить первинну консультацію пацієнтів, комплексну чистку, лазерне лікування шкірних захворювань. Володіє навичками дерматоскопія, тріхоскопіі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог
21 рік досвіду
Доктор Маценко Наталія Михайлівна займається діагностикою та лікуванням захворювань дерматовенерології, косметології, трихолог. Спеціалізується на лазерних технологіях омолодження і оздоровлення шкіри. Веде консультативний прийом пацієнтів, займається лікуванням алопеції, шкірних патологій, естетичними процедурами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Косметолог
Доктор Сидоренко Катерина Петрівна спеціалізується в області проведення всіх видів косметологічних послуг. Веде прийом пацієнтів, володіє навичками ультразвукового фонофорезу, Безін'єкційна терапії шкіри обличчя, Кріоліфтінг, мікрострумової терапії. Застосовує різні техніки по догляду за шкірою обличчя і тіла, по омолодженню.
Дерматолог, Косметолог
Лікар-дерматолог, косметолог, спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці дерматологічних захворювань. Анастасія Сергіївна приймає пацієнтів з алергічним дерматитом, атопічний дерматит, акне, кропив'янка, екземою і розацеа. До доктора слід звернутися при висипаннях на шкірі, що супроводжуються лущенням, набряком або сверблячкою.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8