Сторінка 2. Лікарі дерматологи в Києві (метро Палац спорту)

Аврора
Лікар добре відноситься до пацієнта. Не дивиться, як на грошовий мішок. Була на першому сеансі "кріо-видалення" бородавок. Все було дуже акуратно зроблено. Скоро йду на другий сеанс. Так як після першого не всі пішли, так як деякі запущені.
01 березеня '20 г.
Сайко О.П.
Дуже хороший лікар. Кваліфіковано проконсультувала, написала рецепт, пояснила що для чого. Результати лікування помітні уже через декілька днів. Чим була вражена, адже раніше нічого не допомагало. Однозначно рекомендую фахівця!
19 лютого '20 г.
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань у дорослих і дітей. Здійснює консультативний прийом пацієнтів з венеричними патологіями. Виконує дерматоскопію. Лікує акне, демодекоз, розацеа, псоріаз, екзему, атопічний, алергічний та контактний дерматити.
Косметолог, дерматолог
Лікар спеціалізується на грибкових і бактеріальних захворюваннях шкірних покривів. Проводить комплексну терапію контактного і атопічного дерматиту, екземи, висипів різної етіології. Спеціалізується на відновленні шкірних покривів, усунення дефектів. Використовує сучасні медикаменти та косметичні препарати.