Сторінка 3. Лікарі гінекологи в Києві (метро Звіринецька)

Анжела
Професіонал своєї справи
30 листопада '-1 г.
СПАСИБО!
Після прийому вийшла під враженням, настільки мені сподобалася консультація у цього лікаря. Фахівець приділила дуже багато часу, напевно, хвилин 40, провела ретельний огляд, і вислухала уважно всі проблеми. Мені надзвичайно сподобалося!
12 березеня '20 г.
Видно, що лікар професіонал, з величезним досвідом роботи. Уважна, ніщо не приховається від її пильного погляду. Дуже добродушна та розумна. розповіла все, що мене цікавило, відповіла на всі питання. Надані рекомендації працюють. Дякую!
25 лютого '20 г.
Лена
Пришла на консультацию к Жанне Вадимовне с неприятными выделениями. Оказалось, что у меня молочница.Причиной появления заболевания стали антибиотики. Врач назначил мне препараты, которые в таком случае хорошо помогают, но и препараты, которые повышают иммунитет. Спасибо за помощь.
26 лютого '17 г.
Гінеколог
Доктор Гальчинская-Нестеренко Жанна Вадимовна специализируется на выявлении и лечении заболеваний в области гинекологии. Проводит прием и осмотр пациентов, назначает клинические анализы, выполняет забор материала для исследований. Владеет техникой кольпоскопии. Назначает лечение заболеваний шейки матки, молочницы, мастопатии, эндометриоза и других патологий женской репродуктивной системы.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Акушер-гінеколог
Лікар Гнатенко Галина Андріївна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Має багаторічний успішний практичний досвід роботи. Ефективно лікує безпліддя, патологію шийки матки, запальні процеси та інші всілякі гінекологічні захворювання. Проводить гінекологічні процедури, кольпоскопію, радіохвильової конизацию, ексцизії, аргоноплазменную коагуляцію шийки матки при дисплазії.
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні хронічні запальні захворювання органів малого таза, захворювання шийки матки, пухлини органів малого таза, порушення менструального циклу. Закінчила Донецький медичний університет ім. М. Горького.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Акушер-гінеколог
Лікар-акушер-гінеколог займається прийомом і оглядом пацієнтів, діагностує і призначає лікування гінекологічних захворювань. Володіє технікою кольпоскопії, кріотерапії, вакуум-аспірації. Консультує з питань контрацепції, встановлює і видаляє ВМС. Виконує забір біологічного матеріалу для клінічних досліджень.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Гінеколог
Лікар гінеколог. Надає послуги з лікування та діагностики захворювань органів малого таза у жінок, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань, захворювань шийки матки. Закінчив ВГМУ ім. Пирогова.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Гінеколог, ендокрінолог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу. Проводить видалення папілом, установку та видалення внутрішньоматкової спіралі. Лікує гіперплазію ендометрія, кісти яєчників, ендометріоз, доброякісні новоутворення яєчників та матки.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Гінеколог
Лікар здійснює амбулаторний прийом гінекологічних пацієнтів. Виконує УЗД органів малого тазу, молочних залоз та УЗД ранніх термінів вагітності. Проводить просту та розширену кольпоскопію, прицільну біопсію шийки матки. Лікує запальні та незапальні захворювання жіночих статевих органів.
Записатися на прийом1 онлайн запис