Сторінка 4. Лікарі гінекологи в Києві (метро Дорогожичі)

Наталія
Я здивована манерою спілкування лікаря! Я ще такого зухвалого спілкування від такої молодої персони не зустрічала. Зараз в держаних установах краще спілкуються з пацієнтами.
30 листопада '-1 г.
Гинекологом своим я очень довольна. Приятная, тактичная, аккуратная и внимательная к своим пациентам врач. Консультирует очень подробно по любым волнующим вопросом. Благодарна безмерно за помощь в лечении. Будущую беременность буду наблюдаться только у нее.
04 березеня '19 г.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Аліна Олегівна у своїй практиці використовує сучасні методи діагностики та лікування гінекологічних захворювань. Основні напрямки у роботі: діагностика та лікування захворювань шийки матки (ерозія, дисплазія): кольпоскопія, лазерна вапоризація, радіохвильова терапія, конізація шийки матки; діагностика та лікування запальних захворювань та захворювань, що передаються статевим шляхом; обстеження та лікування пацієнтів з порушенням менструального циклу та дисфункціональними матковими кровотечами; введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів; УЗД органів малого тазу, у тому числі в циклах ЕКЗ.
Акушер-гинеколог