Сторінка 6. Лікарі кардіологи в Києві (Дніпровський район)

Надя
Я рада, що потрапила саме до неі, єдина хто встановила правильний діагноз. Дуже хороший спеціаліст.
Вика
Обошла многих врачей кардиологов,есть с чем сравнить,но Брыль Жанна Владимировна единственная кто так глубоко вникла в мою проблемму,и единственная кто направил на путь правильной диагностики,я в восхищении от доктора,спасибо ей и за отзывы людям,по которым я ее нашла.Я нашла наконец-то толкового кардиолога, теперь буду ходить к ней пусть и далеко.
КУЧЕРЕНКО Л.С.
ОЧЕНЬ ДОБРОСОВЕСТНЫЙ И ВНИМАТЕЛЬНЫЙ ВРАЧ.ТАКИХ В НАШЕ ВРЕМЯ ЕДИНИЦЫ.ЭТО ВРАЧ ОТ БОГА.
30 листопада '-1 г.
Очень грамотный специалист, все очень понятно объясняет!!!
02 грудня '17 г.
Кардіолог, терапевт
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом3 онлайн записи
Кардіолог
Доктор вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується в області кардіології. Веде консультативні прийоми кардіолога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, в тому числі міокардиту, ендокардиту і стенокардії.
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Скворцова Марія Анатоліївна - сімейний лікар першої категорії, лікар ультразвукової діагностики. Надає кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу в усіх випадках захворювань (захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, захворювання органів дихання, всi невідкладні стани). Визначає і застосовує об'єктивні методи обстеження.
Аритмолог
Лікар-аритмології, професор, спеціалізується в області функціональної діагностики серцевої діяльності, займається терапією шлуночкової аритмії, артеріальної гіпертензії. Виконує і розшифровує ЕКГ, ритмокардіографії, проводить моніторинг добових змін АТ і ЕКГ при кардіологічних патологіях. Займається науковою діяльністю, автор 500 наукових публікацій.
Кардіолог
Лікар-кардіолог займається лікуванням ІХС, артеріальної гіпертензії, порушень серцевого ритму. Проводить консультативний прийом і обстеження пацієнтів, виконує функціональну оцінку серцевої діяльності, призначає методи лікування. Володіє методиками добового моніторингу артеріального тиску та ЕКГ, ритмокардіографії, електрокардіографії. Співавтор наукових робіт і публікацій, кандидат наук в області медицини.
Кардіолог
Лікар-кардіолог проводить консультаційний прийом пацієнтів, діагностує і призначає терапевтичні заходи. Володіє холтерівського методом моніторування ЕКГ і АТ, діагностикою полісомнографії. Бере участь в міжнародних семінарах і конференціях профільної спрямованості, удосконалює навички роботи.
Київ вул. Шовковична, 34в р.Печерський
Терапевт, Кардіолог
Лікар терапевт, кардіолог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів. Закінчила НМУ ім. Богомольця.
Кардіолог
Лікар-кардіолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні кардіоміопатії різного походження. Проводить консультації пацієнтів, призначає медикаментозну терапію, виконує контроль за станом в доопераційний та післяопераційний період. Володіє методами функціональної діагностики серця. Автор 5 наукових публікацій, має 1 патент.
Кардіолог
Лікар-кардіолог займається виявленням та лікуванням придбаних серцевих вад різного генезу, коронарних патологій, хвороб аорти, атеросклеротичного ураження судин голови та шиї. Проводить функціональне дослідження серцевої діяльності. Консультує пацієнтів до операції і в післяопераційний період.
Кардіолог
Лікар-кардіолог спеціалізується на хворобах серцево-судинної системи. Консультує пацієнтів зі скаргами на болі в грудях. Надає медичну допомогу при аритмії та фібриляції. Проводить комплексні обстеження, використовуючи методи функціональної діагностики, включаючи ЕКГ та ЕХО-КГ, тести з фізичним навантаженням. Крім того, лікує серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця.