Сторінка 3. Лікарі терапевти в Києві (Дарницький район)

Спасибо доктору Марии Михайловне за квалифицированную и профессиональную помощь.
30 листопада '-1 г.
Антон
Лікар дуже уважна, подивилася мене. У мене підвищений тиск, порадила мені комплекс препаратів. Поки почав приймати, ефект від лікування уже помітний, почуває себе значно краще. Не можу сказати нічого поганого про даного фахівця.
18 лютого '20 г.
Сподобалися легкість в спілкуванні, компетентність. Лікар відповіла на всі поставлені питання. Ми з донькою залишилися під приємним враженням від спілкування з цим лікарем. Тетяна Володимирівна фахівець екстра класу. Дякуємо за все!
09 лютого '20 г.
Терапевт, лікар нетрадиційної медицини
Займається діагностикою, лікуванням захворювань внутрішніх органів у дорослих і дітей.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Пістійно підвищує свій професійний рівень. Володіє навиками надання невідкладної медичної допомоги. Проводить консультативний прийом в клініці, на дому та онлайн консультації. Профілактика, діагностика та лікування внутрішніх хвороб.
Консультація от 600
Терапевт, ревматолог
21 рік досвіду
Уляна Ігорівна постійний учасник лекцій, майстер-класів, є співавтором посібника «Принципи формулювання діагнозів у практиці сімейного лікаря» . Застосовує сучасні методи діагностики і лікування широкого спектру захворювань внутрішніх органів. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Терапевт, кардіолог
Лікування, діагностика, профілактика хвороб внутрішніх органів. Електрокардіографія та ультразвукове дослідження серця. Базується на комплексному підході до пацієнта, забезпечуючи якісну діагностику, індивідуалізований план лікування та підтримку в процесі відновлення здоров'я.
Консультація 590/550/350 грн.
Сімейний лікар
Лікар терапевт, професор, надає професійну медичну допомогу в розпізнаванні і терапії внутрішніх хвороб пацієнта. Надає консультативні терапевтичні послуги, допомагає пацієнтам в лікуванні захворювань на гостру респіраторну вірусну інфекцію, гастриту, при розладах травлення, хворобливості суглобів. Велику увагу приділяє профілактиці захворювань.
Педіатр
Лікар педіатр. Надає послуги з діагностики та лікування органів дихання, травного тракту у пацієнтів дитячого віку, веде консультативний прийом. Закінчила Донецький Національний Медичний Університет ім. М.Горького.
Консультація от 640 грн.
Ендокринолог, терапевт
Лікар-ендокринолог, терапевт, займається виявленням та лікуванням хвороб загального та ендокринного характеру. Найчастіше звертаються до Ірини Григорівни із проблемами надмірної втоми, підвищеного артеріального тиску, надмірної ваги, підвищення рівня цукру в крові та іншими ознаками ендокринних захворювань.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт
Лікар терапевт-реабілітолог фізичних та психологічних станів
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Педіатр
21 рік досвіду
Ольга Іванівна чуйна, уважна, вміє налагодити контакт із дитиною. Лікування проводить згідно протоколів, комплексна підтримка дитини.
Сімейний лікар
Сімейний лікар Примачук Валентина Анатоліївна надає консультаційні послуги в області терапії. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою респіраторних і вірусних інфекцій, захворювань органів шлунково-кишкового тракту (гастрит, холецистит) і дихальної системи (бронхіт, пневмонія) і ін.