Кабінет терапевта Чабана Т. І.

8.1
Київ, вул. Харківське шоссе, 121 (корпус мед. університету, каб 402)
м.Вирліца26 12 м.Харківська31 10 м.Бориспільська27 8
Пн — Пт: 09:00-15:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Консультація, фізикальне обстеження, проведення функціональних проб необхідних для підбору терапії при лікуванні складних форм гіпертонії (нормалізація артеріального тиску до нормальних показників), серцевої недостатності, аритмії та інших серцево-судинних і терапевтичних хвороб Лікування складних форм гіпертонії, серцевої недостатності, аритмії та інших серцево-судинних і терапевтичних хвороб
  • Ціни на послуги

• Виклик додому 3 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Николай
Начал свое лечение у Тараса Ивановича с вызова на дом, сейчас все хорошо
Иван
Я благодарен Тарасу Ивановичу за оказанную помощь. Обращался к нему с сердечной недостаточностью. Его методы лечения действительно эффективные. Сейчас я чувствую себя на много лучше. Теперь наблюдаюсь только у него.
Тимур
У Чабана Тараса Ивановича наблюдаюсь уже несколько лет с сердечной недостаточностью. Тарас Иванович - отличный специалист, благодаря ему мое состояние стабилизировалось. Так что, кто ищет хорошего кардиолога, смело обращайтесь.
Елена Ивановна
Проблемы с давлением вынудили меня обратиться к врачу. По совету сестры я записалась на прием к Тарасу Ивановичу. Оказалось, что это очень внимательный и опытный врач. Через некоторое время мое давление пришло в норму. Я благодарна доктору за помощь.
Роман
Со своей сложной формой гипертонии я попал к врачу Чабан Т.И. После нескольких попыток безрезультатного лечения, Тарас Иванович сделал просто "чудо". Его лечение дало результат, мое состояние улучшилось. Так что с уверенностью рекомендую этого специалиста.

Лікарі клініки Кабінет терапевта Чабана Т. І.

Чабан Тарас Иванович
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Обрати фах
  • Кардіолог
  • Сімейний лікар
  • Терапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Консультативно-тренінговий психологічний центр професора Е.А. Помиткіна спеціалізується на наданні психологічної допомоги дорослим і дітям.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00