Сторінка 2. Лікарі терапевти в Харкові (метро Держпром)

Альона
Сподобався позитивний настрій лікаря. Дуже хороша та ввічлива людина, вийшла у чудовому настрої від неї. Лікар все розповіла, як що приймати, поставилася до моєї проблеми по-людяному, з добротою, та уважно вислухала . Буду і надалі звертатися до цього лікаря. Прийом надзвичайно хороший.
14 грудня '19 г.
Олеся
За той невеликий період часу я помітила, що лікування, призначене Тетяною Миколаївною допомагає. Крім того консультація проходить у невимушеній обстановці, все тому що лікар дуже приємна людина, викликає довіру та прихильність до себе, як до спеціаліста. Висококваліфікований спеціаліст!
22 січня '20 г.
Викликати лікаря додому
Надає консультативний прийом, зняття і розшифровка ЕКГ, ведення хворих у денному стаціонарі, виїзд додому.
Терапевт
Профілактика, діагностика та лікування захворювань терапевтичного профілю.
Викликати лікаря додому
Діагностика та лікування внутрішніх хвороб, комплексне підтримання здоров'я пацієнта, зняття і розшифровка ЕКГ.
Викликати лікаря додому
Ведення пацієнтів терапевтичного профілю і суміжних спеціальностей. Амбулаторний прийом проводить з використанням сучасних методів діагностики, лікування та профілактики.
Алерголог, терапевт
Веде амбулаторний прийом пацієнтів з різного виду алергічними реакціями, займається лікуванням, профілактикою, діагностикою причин виникнення захворювань.
Сімейний лікар, Терапевт
Лікар-терапевт, фахівець в області сімейної медицини. Проводить профілактичні і діагностичні огляди для пацієнтів різного віку, на основі зібраного анамнезу становить індивідуальний план лікування для кожного хворого. Займається терапією порушень шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи, надає допомогу при загостренні хронічних недуг. Крім того, Людмила Володимирівна компетентна в питаннях пульмонології та кардіології.
Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53
Кардіолог, терапевт