Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Одесі (Приморський район)

Пользуюсь услугами ON Clinic уже в течении 3 ех лет. После долгих поисков хорошего гинеколога, я наконец-то в 2017 году обратилась и попала к Ющенко Т.А. Очень хороший, спокойный и грамотный врач. Помогла с моими проблемами, при этом назначив минимум препаратов. Всегда готова уделить время, объяснить доступно проблему и решить её.
22 квітня '21 г.
Лилия
Ющенко Татьяна Александровна очень хороший врач, внимательная, никогда не назначает ненужных лекарств. Много раз была у неё на приеме и всегда только положительные впечатления. Умеет успокоить пациента. Всегда рекомендую именно этого врача своим знакомым.
07 березеня '21 г.
Очень хороший доктор, приятная женщина, располагает сразу к себе. Быстро, качественно и профессионально
30 листопада '-1 г.
Хороший доктор. Вежливая, внимательная, грамотная. с проблемой помогла. Рекомендую
30 листопада '-1 г.
Акушер-гінеколог, онкгінеколог
Лікар акушер-гінеколог, який має вищу категорію. Спеціалізується на амбулаторних оперативних втручаннях (вишкрібання, електрокоагуляція та інше), консультує з питань жіночого безпліддя, займається лікуванням генітальних інфекцій, веде вагітність.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Акушер-гінеколог
Лікар Лавренчук Ганна Миколаївна займається комплексним лікуванням захворювань репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Має першу лікарську категорію в області гінекології. Спеціалізується на недугах, що вражають шийку матки, запальних процесах, інфекції, що передаються статевим шляхом. Крім того, компетентна у дослідженнях гормонального фону, лікує збої в роботі ендокринної системи, коригує гормональний фон. Консультує з питань планування сім'ї.
Акушер-гінеколог
Викликати лікаря додому
Акушер-гінеколог, який має вищу категорію. Основна професійна діяльність спрямована на проведення діагностики (забір аналізів, відеокольпоскопія, ультразвукове дослідження) та лікування різних захворювань (цистит, безпліддя, клімактеричні порушення, міоми матки, поліпи).