Пухліков Олексій Олександрович

Мамолог-онколог
Лікар займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз. Призначає ефективну терапію при виявленні онкології. Робота з пацієнтами ведеться в індивідуальному порядку. Основна спеціалізація лікаря - лікування доброякісних і злоякісних утворень, усунення лактостазу і маститу.

Яна
19 травня '21р.
Большая благодарность Пухликову Алексею Александровичу! Приятный и добрый. Профессионал и просто врач от Бога! Мне очень повезло, что я попала именно к этому врачу!
Пухликов Алексей Александрович врач от Бога , для меня диагноз меланома звучало как приговор, но с этим врачом мы прошли все от операции до результатов гистологии вместе ! И Слава Богу все обошлось и результат я здоровая:) Он такую пластику сделал после удаления меланомы, что даже знатные хирурги профессора удивились его мастерству! Очень ему благодарная!!

• 2006 – 2012 рр. — Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, лікувальна справа.
  • 2012 – 2014 рр. — Кримський медичний університет, Херсонський ООД. Інтернатура: клінічна онкологія.

• 09.2018 – 01.2019 рр. — Запорізька медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація: Онкохірургія.

Лікар мамолог-онколог надає послуги

• оперативне лікування доброякісних та злоякісних новоутворень молочних залоз;
  • видалення новоутворень шкіри;
  • консервативне і оперативне лікування запальних змін молочних залоз;
  • біопсія новоутворень молочних залоз;
  • пластика грудей.

Лікар мамолог-онколог займається лікуванням захворювань

• кісти молочних залоз;
  • мастити;