Лікарі дерматологи в Києві (метро Виставковий центр)

Была на консультации у Андрея Васильевича. Прекрасный специалист, сразу обговорили все возможные способы лечения, подобрали наиболее оптимальный для меня вариант. Внимательный подход и знание своего дела видны сразу. Теперь буду проходить у него курс лечения, доверяю его квалификации.
16 березеня '19 г.
Год назад у Романа Витальевича удаляли мужу образование на ухе, очень переживали. Доктор успокоил, провёл профессионально осмотр и удаление лазером, а также дал необходимые рекомендации по уходу. Когда был готов результат гистологии, сам лично позвонил нам. Очень довольны результатом и отношением. Огромное спасибо!
30 листопада '-1 г.
Катерина
Очень внимательный, аккуратный, компетентный. Удаляла у него родинки, очень сильный был страх, но он провел диагностику, успокоил и все прошло отлично.Спасибо большое! Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Сергей
Врач высшей категории. Внимателен отзывчивый. В своём деле профессионал.
31 січня '18 г.
Онколог, Дерматоонколог
Доктор Черьомухін Роман Віталійович займається лікуванням захворювань дерматологічного профілю, включаючи злоякісні новоутворення на шкірних покривах. Також лікує дефекти і пошкодження шкіри різної етіології. Проводить комплексні діагностичні дослідження для визначення недуги, спеціалізується на застосуванні лазерних технологій в якості терапевтичного методу. Здійснює видалення, як шкірних ущільнень, так і висипань, татуювань, шрамів. Виконує процедури лазерного омолодження.
Дерматовенеролог
Доктор Гамоцкій Андрій Васильович спеціалізується в областях дерматології та венерології. Надає послуги діагностики хвороб шкіри. Лікує новоутворення на шкірних покривах за допомогою лазерних технологій. Займається терапією таких недуг, як акне, розацеа, псоріаз, пігментація. Також проводить лікування і профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом.
Дерматовенеролог, дерматолог, трихолог, косметолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з шкірними захворюваннями і венеричними патологіями. Виконує видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом. Спеціалізується на апаратної косметології. Проводить ультразвукову і комбіновану чистку обличчя, масаж обличчя. Консультує з питань вибору лікувальної косметики.