Сторінка 10. Лікарі в Києві (метро Театральна)

21.04.2017
Я бувала у багатьох дерматологів, якщо їх можна так назвати, але результат мене не задовільняв. Олеся підійшла до моїх проблем з розумінням, розповіла чому у мене не було ефекту від тих чи інших процедур, що для мене підійде, що в пріоритеті, і що потрібно робити. Дякую!
03 лютого '20 г.
Світлана
Приємно порадувало якість сервісу клініки, та професіоналізм лікаря. Все було чітко, якісно, та без затрат часу. Процедури дійсно ефективні, результати помітні одразу. В подальшому звертатися буду тільки до цього фахівця!
03 лютого '20 г.
Света
Грамотный и доброжелательный доктор
13 жовтня '16 г.
Алиса
Мне понравилась врач, квалифицированная, ответила на все вопросы.
14 липня '16 г.
Гомеопат, педіатр
Доктор Колпакова Ірина Олександрівна спеціалізується в області лікування дітей методами класичної гомеопатії. Приймає і консультує пацієнтів, призначає курси терапії, здійснює контроль результатів. Займається лікуванням ГРВІ, алергічних реакцій, розладів травного тракту, інфекційних хвороб, запальних процесів ЛОР-органів.
Дерматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні грибкових уражень шкірних покривів, викликаних різними збудниками. Проводить терапію дерматиту, екземи, кропив'янки. Спеціалізується на терапії нейродермітів, герпесу, позбавляючи, запальні і соматичних захворювань. Розробляє індивідуальні схеми лікування.
Дерматолог
Доктор Білоусова Інна Володимирівна має ступінь кандидата медичних наук в дерматології. Займається консультуванням пацієнтів і проведенням комплексних діагностичних досліджень, включаючи лабораторні аналізи. Лікує шкірні недуги будь-якої етіології. Застосовує медикаментозну, радіохвильової і лазерну терапію.
Психіатр
Лікар спеціалізується на лікуванні розладів невротичного спектра. Займається лікуванням розладів психотичного спектра з використанням медикаментозної терапії та рефлексотерапії. Приймає пацієнтів з панічними атаками, фобіями, психосоматичними патологіями, анорексією та булімією.
Психиатр, психотерапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань невротичного спектру. Приймає пацієнтів із панічними атаками, депресією, тривожністю, фобіями, сексуальною дисфункцією, розладами харчової поведінки. У роботі використовує методи когнітивно-біхевіоральної та раціональної психотерапії.
Стоматолог-терапевт
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 33г м.Золоті ворота23м.Театральна25
Косметолог, дерматолог
Лікар спеціалізується на грибкових і бактеріальних захворюваннях шкірних покривів. Проводить комплексну терапію контактного і атопічного дерматиту, екземи, висипів різної етіології. Спеціалізується на відновленні шкірних покривів, усунення дефектів. Використовує сучасні медикаменти та косметичні препарати.
Ортодонт
Лікар займається лікуванням порушень прикусу. Виконує установку брекет-систем. Проводить лікування за допомогою прозорих кап та мікроімплантів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує утруднене носове дихання через вузьку верхню щелепу. Консультує з питань розвитку щелеп, положення та росту зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація бесплатно/безкоштовно
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Доктор спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Виконує ендодонтичне лікування каналів, атиповий видалення зубів. Проводить незнімне протезування зубного ряду (металокераміка, вініри, протезування на імплантатах). Лікує всі види карієсу, займається художньою реставрацією зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог-терапевт