Сторінка 11. Психологи в Києві

После стресса моя сестра стала неуверенная в себе. Мама решила показать ее врачу. Наталья Автандиловна провела курс бесед с сестрой. Ей сейчас намного лучше. Огромное спасибо
02 січня '17 г.
Дарина
Щиро дякуємо Валентині Вікторівні за вчасно надану допомогу. Вона справжній професіонал!
06 вересня '16 г.
Петр
У меня были строгие родители, воспитывали в повиновении и строгости. С тех пор я вырос стеснительным и неуверенным. Мне очень тяжело строить свои отношения в коллективе. Посоветовали обратиться за помощью к психологу. Несколько месяцев со мной работал специалист, я тоже продожаю саморазвиваться. Есть положительные сдвиги. Думаю. что с таким специалистом, как Мазур Олеся Петровна у меня все получиться.
20 грудня '16 г.
Вениамин
После смерти лучшего друга ушел в себя. Ни друзья, ни родители не смогли меня отвлечь от дурных мыслей. Только благодаря квалифицированной помощи психолога Олеси Петровны Мазур я победил депрессию и сейчас веду активный образ жизни.
04 лютого '17 г.
Мирослава
Спасибо за профессиональную помощь в подготовке к родам!
01 вересня '16 г.
Очень отзывчивый специалист, консультировала нас с мужем.
17 жовтня '16 г.
Консультація від 810
Консультація від 810
Клінічний психолог, фахівець з патодіагностики, гештальт-терапевт
Київ Русанівська набережна, 16 р.Дніпровський
Дитячий психолог, сімейний психолог, дорослий психолог
Викликати лікаря додому
Створив з нуля систему психологічних служб для приватних ліцеїв Study.ua, розробив та впровадив предмет «психологія» для учнів 5-10 класів. Розробив систему тестування для кандидатів на вступ до навчального закладу. Працював як психолог з Globe Intrnational School
Київ Русанівська набережна, 16 р.Дніпровський
Викликати лікаря додому
Завжди подобалось досліджувати своє життя, вчитись долати деякі труднощі та шалено тішитись радощам. Але ж не всі проблеми людина здатна вирішувати самотужки. Психологічні проблеми не виключення. Праця над собою, це завжди важко. Психотерапія є довгою та тернистою, бо це не пігулка. Шлях роботи над собою є довгим, але він того вартий. Тут чудово впишеться мій улюблений вислів: «Чим тяжча боротьба , тим величніша перемога». І це перемога над самим собою. Головне віра та бажання. Працюючи лікарем-психологом та психотерапевтом, з кожним днем усвідомлюю те, що важливо розуміти причину та наслідок проблем, їх вивільнення. Отож, взявши на себе велику відповідальність в допомозі людям бачити себе в гармонії із світом, змінювати стиль життя, власну поведінку , наповнювати яскравими фарбами кожен день, саме це і є моїм покликанням та великою цінністю.
Психолог, нейропсихолог, груповий психоаналітик
Веде консультацію англійською
Невропатолог
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі хвороби та патології, як: мігрені, больові синдроми, болі вздовж хребта, наслідки ЧМТ та інсультів, хворобу Паркінсона
Невролог
Ірина Валентинівна лікар вищої кваліфікаційної категорії. Додатково отримала спеціалізацію з санології та психіатрії. Застосовує індивідуальний психологічний підхід до кожного пацієнта. Раціонально призначає додаткові методи дослідження (зокрема МРТ, ЕНМГ, УЗД ). В 2023 році пройшла тренінг з оволодінням практичних навичок “ УЗД діагностика суглобів і нервів верхніх та нижніх кінцівок з навігаційним блоком” , навчання в Школі Паркинсонолога ( організованої міжнародною фарм компанією Асіно ), Участь у 36th ECNP Congress 7-10 October 2023,Barcelona,Spain. Загалом в 2023 році отримала більше 200 балів в професійному портфоліо Лікар доказової медицини.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психолог, Психоаналітик, Керівник центру
Доктор Кожанова Марта Вікторівна надає психологічну допомогу пацієнтам будь-якого віку. Консультує як дорослий і дитячий психолог. Оцінює поточний стан пацієнта. Надає послуги лікування панічних атак і фобій. Приймає страждають безсонням, депресією і неврозами.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 12 Е м.Оболонь155м.Мінська196