Лікарі дерматологи (Дерматовенеролог) в Києві (метро Олімпійська)

Андрей
Жук Олег Борисович, этот врач знает своё дело!!!спасибо вам за помощь
19 квітня '17 г.
Без всяких рекомендаций и советов просто случайно попала на прием к Дмитрию. Как по мне, так хороший врач, нормальное отношение, и работу свою знает отлично. Меня вылечил, все в порядке.
15 лютого '17 г.
Данил
Дякую доктору за дієву допомогу і тактовне ставлення. Сподіваюся, що більше не буду звертатися з такого приводу, але був радий спілкуванню з гарним лікарем.
03 грудня '16 г.
Моя непонятная сыпь была Олегом Борисовичем на раз разоблачена и достаточно быстро ликвидирована. Это такое облегчение! Огромное спасибо доктору!
24 грудня '16 г.
Дерматовенеролог
21 рік досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії. Проводить діагностику шкірних новоутворень, кріодеструкцію, електрокоагуляцію і лікування інфекцій що передаються статевим шляхом. Закінчив Сумський державний університет, медичний факультет.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Дерматовенеролог, терапевт
Доктор Жук О. Б. спеціалізується на дерматологічних захворюваннях і загальної терапевтичної практиці. Проводить діагностику і лікування патологій внутрішніх органів і шкіри. У своїй практиці застосовує методи дерматоскопія, тріхоскопіі і кріотерапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог, венеролог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні атопічного дерматиту, гонореї, сифілісу, піодермії, герпесу та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. Є членом асоціації дерматовенерологів і косметологів України.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9