Сторінка 45. Хірурги в Києві

Станислав
Благодарю за квалифицированную помощь.
29 червеня '16 г.
Алина
30 листопада '-1 г.
Элеонора
Хотя образование было доброкачественное, все равно очень переживала - а этот врач не только вылечил, но и поддерживал на протяжении всей терапии. Побольше бы таких специалистов!
04 січня '17 г.
Артур
Хочу выразить благодарность за быстро оказанную помощь. Здоровья Вам!
13 вересня '16 г.
Карина
Когда появились проблемы со здоровьем, обратилась к Олегу Анатольевичу. Он помог справиться с болезнью, дал рекомендации. Спасибо!
28 серпня '16 г.
Это врач с золотыми руками. Его профессиональная помощь помогла мне выздороветь. Спасибо огромное!
06 вересня '16 г.
Ендоскопіст, хірург
Нейрохірург
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями, які вимагають хірургічного втручання. Успішно лікує врослий ніготь, фурункульоз. Проводить видалення атером. Виїжджає додому до пацієнтів. В роботі використовує сучасні методики.
Хірург, судинний хірург
Лікар-хірург, судинний хірург проводить ендовенозну лазерну абляцію вен нижніх кінцівок, пінне склерозування варикозно розширених вен, хірургічне видалення варикозно розширених вен, кросектомію, мініфлебектомію вен нижніх кінцівок, мікросклеротерапію.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх м.Житомирська32м.Святошин247м. Академмістечко236
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Хірург, ортопед-травматолог, вертебролог
Лікар проводить консервативне та оперативне лікування ортопедичних хворих. Займається фізичною реабілітацією післяопераційних хворих. Успішно лікує вальгусну та варусну деформацію нижніх кінцівок, плантарний фасціїт (п'яткову шпору), переломи кінцівок, міофасціальні болі, артрози, плоскостопість у дітей та сколіоз.
Отоларинголог-хірург
Лікар проводить консультативний прийом, малоінвазивні оперативні втручання, великі оперативні втручання. Спеціалізується в галузі ендоскопічної хірургії навколоносових синусів. Займається лікуванням гострих та хронічних риносинуситів, отитів, ларингітів, тонзилітів, фарингітів.
Записатися на прийом2 онлайн записи