Нейрохірург в Києві

Очень грамотный нейрохирург делает своё дело чисто и качественно - хирург от от Бога.
28 серпня '19 г.
Спасибо большое Михаилу Владимировичу , специалист своего дела,благодаря ему я могу ходить,дай бог вам здоровья успехов.
01 березеня '18 г.
Леонид
Струц – талантливый нейрохирург, поэтому я отца записал именно к нему. Операция, конечно была непростой, но Геннадий Геннадьевич справился с ней блестяще. Опухоль удалил, уже 10 месяцев прошло, никаких осложнений.
03 січня '17 г.
Лечение было тяжелым и долгим - с таким диагнозом по другому и не бывает, но мы прошли через все благодаря поддержке и профессионализму Михаила Владимировича. Низкий поклон и рекомендации
13 жовтня '16 г.
Нейрохірург
Лікар-нейрохірург спеціалізується на лікуванні недуг нервової системи за допомогою оперативних втручань. Діагностує і лікує злоякісні пухлини головного і спинного мозку. Оперує хворих з поставленими діагнозами міжхребцевої грижі і менінгіоми, а також пацієнтів з черепно-мозковими та хребетними травматичними ушкодженнями.
Нейрохірург
Доктор Вальчук Михайло Володимирович надає послуги медичної допомоги в області нейрохірургії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань ЦНС І ПНР, а також головного мозку, спинного мозку. Лікує наслідки черепно-мозкових травм і пошкоджень хребта. Хірургічним шляхом видаляє освіти злоякісного характеру і тромби. Надає лікування при онкологічних захворюваннях і судинних патологіях.
Нейрохірург
Доктор Нестеров Ігор Олегович спеціалізується на хірургічних втручаннях, показаних при важких гострих і хронічних захворюваннях нервової системи. Діагностує онкологічні хвороби головного мозку, проводить хіміотерапію. Крім раку лікує судинні патології, наслідки травм хребта і черепно-мозкових ушкоджень.
Нейрохірург
Лікар-нейрохірург вищої категорії, спеціалізується на виконанні хірургічних втручань при патологіях головного і спинного мозку, інсульті, аневризмах, злоякісних новоутвореннях. Має науковий ступінь кандидата медичних наук.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський