Сторінка 40. Лікарі в Києві (Голосіївський район)

Дуже хороший та уважний лікар,( або лікар який до всього придерається як вона сама часто себе називає), турботлива,уважна, кваліфікована, Дуже подоброму відноситься до вагітних. Цей лікар справді знаходиться на своєму місці
30 листопада '-1 г.
Катерина Щербина
Хочу висловити величезну подяку Тетяні Вікторівні за все те, що вона зробила для мене. Вона повернула мене до здорового, щасливого життя, позбавивши мене від величезної міоми. Я ніколи Вас не забуду. Ви - лікар з великої літери. Дай бог Вам міцного здоров'я, щастя, всіх благ.
11 липня '18 г.
Маша Ж.
Хочу поблагодарить Татьяну Викторовну! Вы помогли мне быстро встать на ноги после операции, вовремя определили мой диагноз. Вы добрая и классная! А самое главное, я теперь счастливая мама!!!
22 липня '18 г.
Илья
Месяц назад прошёл курс массажа у Тимофея Сергеевича. Прекрасный врач и массажист. Умеет задать правильные вопросы и может дать правильные, понятные ответы. Проблемы со спиной полностью прошли, рекомендую.
14 лютого '17 г.
Масажист, Реабілітолог
Лікар-масажист, спеціалізується в реабілітології. Надає послуги лікувального і загальнооздоровчого масажу, практикує спортивний і косметологічні масажі. Масуванням і розслабленням м'язів знімає болі в спині і шиї. Також лікує радикуліти, остеохондроз, ожиріння.
Консультація от 220 грн.
Київ вул. Васильківська, 37 м. Васильківська13м.Виставковий центр153
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Тетяна Вікторівна проводить діагностику і лікування гінекологічних захворювань. Лікує неспецифічні запальні захворювання, гострі хронічні хвороби жіночих статевих органів. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію, біопсію шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б м.Голосіївська55
Проктолог, Хирург
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Київ с. Ходосовка, вул. Березова, 2 м.Видубичі2055
УЗД-фахівець
Лікар УЗ-діагностики, також проводить рентгенологічні дослідження. Працює з пацієнтами дитячого та дорослого віку. Візуалізує органи шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи і м'які тканини. Виконує УЗД для вагітних. Також володіє навичками доплерографії для діагностики патологій судин або вад внутрішньоутробного розвитку плода. За свідченнями застосовує ехокардіографію.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою усунення косметологічних дефектів, відновлення зовнішнього вигляду і дії органів. Лікує глибокі зморшки, які не можна усунути безопераційним методом, обвисання грудей, м'язів рук і сідниць.
Отоларинголог
Лікар отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук. Консультує хворих у відділеннях інтенсивної терапії (виконання трахеостомії, оперативне лікування хворих з внутрішньочерепними ускладненнями), надає хірургічну ургентну допомогу. Спеціалізується на лікування ЛОР захворювань: політомія, максіллотомія, мікрогайморотомія, полісінусотомія, дакриоцисториностомия, зондування лобової і клиноподібної пазух, біопсія новоутворень порожнини носа і носоглотки, септопластика, вазотомія і ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Косметолог
Лікар-косметолог фахівець в області професійного догляду за обличчям зі шкірою будь-якого типу. Доктор робить підтяжку обличчя і тіла безопераційним методом. Надає послуги з різними видами масажу обличчя включаючи Beauty SPA
Косметолог
Лікар-косметолог займається усіма видами омолодження і оздоровлення організму, застосовує на практиці процедури мезотерапії, ін'єкційної терапії, контурної пластики обличчя. Веде консультативний прийом пацієнтів з питань лікування акне, вугрової висипки і інших патологій шкіри. Виконує чистку шкіри обличчя, пілінги, масаж.
Масажист
Доктор Бондар Роман Олександрович проводить лікування за допомогою масажу. Досконало володіє різними техніками масажу: класичним, лікувальним, загальнооздоровчі, баночним, антицелюлітний, вакуумним, спортивним.