Лікарі стоматологи (Стоматолог-терапевт) в Києві (метро Палац спорту)

Едуард
Одна з найкращих лікарів стоматологів у яких я був за все своє життя. Дуже дякую Вам за Вашу працю. Всім рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Михаил
Отличный врач. Все быстро, чётко, профессионально. 1.5+1часа в кресле, но не чувствовал себя измучаным. Больше спасибо.
31 січня '18 г.
Олег
Очень хороший специалист! Рекомендую!
10 травня '17 г.
Валерий
Приятно иметь с ней дело! Рекомендую, поскольку провела все образцово, на очень высоком уровне, никаких претензий не было и нет
23 грудня '16 г.
Стоматолог-терапевт
Доктор Бурма Надія Володимирівна має першу кваліфікаційну категорію в області терапевтичної стоматології. Надає послуги консультування, ендодонтичного лікування і проведення процедур реставрації із застосуванням сучасних інноваційних технологій, що включають можливість відновлення коронкової частини зуба. Крім того, лікар займається відбілюванням емалі, очищенням зубного ряду від каріозних поразок і пломбуванням кореневих каналів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Стоматолог-терапевт
Стоматолог-терапевт, надає повний спектр медичних послуг для діагностики та лікування зубних недуг. Лікує парадонтитом і каріозні поразки. Крім того, займається ендоотбеліваніем і відновленням зубної емалі, а також встановлює штифти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-терапевт
Стоматолог надає послуги з пломбування зубів, кореневих каналів. Займається лікуванням флюсу, карієсу, ремінералізацією зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис