Нефрологи в Кривому Розі

Зоя
Наблюдаемся давно. Всегда довольны приемом.
15 травня '16 г.
Анатолий
Опытный специалист, знающая, грамотная. Если еще будут проблемы, всем рекомендую только к ней идти.
14 серпня '16 г.
Алина
Спасибо Вам огромное за Вашу работу,и без отказанную помощь.Очень грамотный врач,если Вы хотите правильный диагноз то только к ней.
14 березеня '17 г.
Анастасия
Специалист, умеющий выслушать,успокоить ,помочь-заблаговременно хороший результат. Татьяна Георгиевна, спасибо за чуткость и профессионализм.
25 липня '17 г.
Уролог
Лікар-уролог діагностує стан здоров'я сечостатевої системи, попередньо проводячи консультаційний прийом пацієнта. Кравець О.А. спеціалізується в області лікування простатиту і аденоми простати, терапевтичного видалення каменів у нирках, а також інших захворювань сечовивідних шляхів. Лікар встановлює діагноз і призначає лікування, грунтуючись на результатах проведених аналізів, зокрема, для визначення патологій застосовує метод цистоскопии.
Нефролог
Нефролог вищої категорії Пенкель Тетяна Георгіївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні ниркових захворювань. Проводить консультацію пацієнтів, на якій проводить загальний огляд пацієнта, вислуховує скарги і ставить діагноз. На основі даних УЗД нирок, КТ або біопсії діагностує камені в нирках, нефрит, хронічну ниркову недостатність, сечокам'яну хворобу, пієлонефрит. Проводить лікування цих захворювань. Практикує особливий вид хірургічного втручання - нефростомію нирки з метою встановлення зовнішнього дренажу в порожнинну систему нирки. Консультує в профілактичних цілях недопущення хвороб нирок та інших супутніх недуг.
Кривий Ріг вул. Ухтомського, 5 А