Сторінка 2. Діагности в Кривому Розі

Алексей
Отличный врач. Высокий уровень диагностики.
03 жовтня '16 г.
Семен
Хороший доктор. Смоторит внимательно. При необходимости опять к нему пойду
05 липня '16 г.
Яна
Врач просто замечательный!!! Внимательный и грамотный, снял мне воспаление суставов за неделю, после моих длительных скитаний по др специалистам
13 лютого '17 г.
Полина
Для хорошей диагностики, мало обзавестись модным заграничным оборудованием. Так же очень важно, что бы был высококлассным специалист, который будет проводить процедуру диагностику. Бывая в разных диагностических кабинетах, я поняла, что лучше всего проводит обследование Андрей Иванович Форостян. Его опыт и квалификацию, не заменить никакой новомодный аппарат.
09 лютого '17 г.
Приятная и внимательная женщина. Обследованием и отношением я довольна. Спасибо.
07 серпня '16 г.
Антонина
Приходила к ней на эндоскопию. Выполняла все манипуляции аккуратно и безболезненно.
04 серпня '16 г.
УЗД-фахівець
Доктор Форостян Андрій Іванович спеціалізується в області УЗД-діагностики. Проводить діагностування стану внутрішніх органів, м'яких тканин і суглобів за допомогою ультразвукового випромінювання, за результатами обстеження робить висновки щодо наявності можливих патологій, запальних процесів, гострих або хронічних захворювань пацієнта. Здійснює УЗД-дослідження жіночих і чоловічих органів, а також планові обстеження вагітних.
Ендоскопіст
Ендоскопіст Козакова Олена Сергіївна спеціалізується на інструментальних дослідженнях із застосуванням ендоскопа. Проводить консультацію щодо стану здоров'я внутрішніх органів пацієнта. Практикує процедуру ендоскопії. Діагностує захворювання, пов'язані з таким областям медицини, як гастроентерологія, отоларингологія, хірургія та іншим. Великий досвід роботи з ендоскопом. Проводить капсульну ендоскопію (дослідження кишечника за допомогою ендоскопічної капсули). Своєчасно діагностує захворювання ще на ранніх стадіях.
Кривий Ріг вул. Криворіжсталі, 2
УЗД-фахівець, гінеколог
УЗД-фахівець Дунаєва Наталя Павлівна проводить ультразвукові дослідження різної складності і займається розшифровкою отриманих результатів. Проводить консультацію пацієнтів з питань підготовки до проходження УЗД, і безпосередньо самої УЗ-діагностики. За допомогою ультразвуку обстежує органи черевної і забрюшної порожнини, органи малого тазу. Проводить УЗД матки і молочних залоз, виявляючи відхилення в роботі жіночої статевої системи. Виявляє пухлини (злоякісні і доброякісні), поліпи, фіброми, гематоми та інше. Досліджує м'які тканини людини з подальшою рекомендацією щодо їх обстеження і лікування. Проводить лікування запальних захворювань різної локалізації. Надає рекомендації щодо виявленого захворювання.
Кривий Ріг вул. Ухтомського, 5 А