Сторінка 3. Урологи в Харкові

Денис
Спасибо за помощь в столь интимном вопросе. Теперь я чувствую себя полноценным мужчиной.
14 липня '16 г.
Илона
Огромное спасибо за помощь, оказанную моему ребенку!
15 вересня '16 г.
Антон
Александр Михайлович моя личная фея, никто кроме меня о нем не знает, ровно, как и то, что я к нему периодически хожу. Именно благодаря ему, мой брак держится, а жена ничего не подозревает. Спасибо.
28 лютого '17 г.
Дмитрий
Эдуард Владамирович, я безмерно Вам благодарен!
24 липня '16 г.
Илья
Квалифицированный специалист, вежлив и тактичен с пациентами. На приеме внимательно выслушал, назначил лечение и дал необходимые рекомендации.
13 жовтня '16 г.
Алла
Арнольди Виктор Михайлович помог вылечить мочевыделительную систему. Постоянные циститы не давали мне покоя. Другие врачи смотрели на проблему узко, потому результат был временным. Благодаря комплексному лечению Виктора Михайловича я уже как год не страдаю этой болезнью.
22 січня '17 г.
Уролог
Діагностіка, лікування захворювань сечостатевої системи у дорослих і дітей, лікування еректильної дисфункції у чоловіків, обстеження та лікування чоловічого безпліддя, оперативне лікування урологічних захворювань.
Уролог
У компетенції фахівця діагностика та лікування захворювань сечовивідних шляхів та статевих органів. Всі види "відкритих" оперативних втручань, а також сучасні ендоскопічні, лапароскопічні та малоінвазивні операції.
Уролог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з простатитом, аденомою простати, чоловічим безпліддям та еректильною дисфункцією. В роботі використовує сучасні методики.
Уролог, андролог, онкоуролог
Лікар-уролог, андролог, онкоуролог займається лікуванням безпліддя, інфекцій, що передаються статевим шляхом, уретриту, гострого простатиту, циститу, пієлонефриту, орхіту, інших захворювань, включаючи онкопатологію нирок, передміхурової залози, сечового міхура та яєчок.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація від 450
Уролог, андролог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт
Записатися на прийом1 онлайн запис
Харків пр-т Героїв Харкова, 257 м.Дворець спорта51
Уролог
Молодий і перспективний спеціаліст. Пацієнти відмічають чуйність лікаря, його уважне ставлення до вирішення медичних питань.
Записатися на прийом5 онлайн записів