Сторінка 3. Психіатри в Харкові

Не знаю как, но очень быстро расположила ребенка к себе, что, наверное, и поспособствовало его быстрому выздоровлению.
29 липня '16 г.
Доктор очень помогла моим деткам справиться с потерей близкого человека. Низкий Вам поклон
23 жовтня '16 г.
Вероника
Светлана Ивановна помогла мне и моему ребенку (гиперактивному) пережить школьные годы.Очень ей благодарна.
03 лютого '18 г.
Нитшаева Лиля
Обратилась с двухлетним ребенком с проблемой заикания. Очень внимательное деликатное профессиональное отношение. Советую всем своим знакомым..
21 травня '18 г.
Сергей
Очень ответственный и тактичный доктор.
12 червеня '16 г.
Вика
Грамотный специалист
09 листопада '16 г.
Психіатр
Експерт в області психіатрії, в питаннях психічних розладів, пов'язаних з вживанням ПАР, відновлювальної та підтримуючої терапії.
Харків с. Клугино-Башкировка, вул. Лесна, 80
Психіатр
Лікар проводить індивідуальні та сімейні консультації. Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як шизофренія, деменція, психози різного генезу, розлад пам'яті, невротичні розлади.
Невролог, психіатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та лікуванням неврологічних захворювань. Виконує паравертебральні блокади. В роботі використовує такі методики, як ботулінотерапія та кінезіотерапія. Лікує вегетосудинну дистонію, мігрень, головні болі, міжхребетні грижі, нервозність та безсоння.
Харків пр-т Героїв Харкова 51А (клуб Сафарі) м.Пушкінська116м.Університет145м.Наукова187
Викликати лікаря додому
лікар-психіатр
лікар-психіатр вищої категорії з досвідом роботи як у стаціонарі, так і на амбулаторному прийомі. Володіє знаннями у тонкощах юридичних питань пов'язаних з психіатрією.
Психолог, Арт, КПТ-психотерапевт
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія.